Sajam poljoprivrede - Novi Sad 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na sajam dolazim sigurno, dobro bi bilo da se sretnemo i popricamo po koju :ppozdrav:
 
i ja dolazim na sajam bice bas guzva ali i da se vidi svega i svacega a i ponesto da se kupi :ppozdrav:
 
ja sam vam siguran (ko na ivkovoj slavi),samo ajde da utvrdimo mjesto i vrjeme, po meni je naj bolji datum 12 posto je svetac ,pa se svakako nista ne radi :ppozdrav:
 
Pa svakako bi valjalo ispred sajma pa da pokusamo da izdejstvujemo grupnu ulaznicu!
 
Pa trebali bi se vec poceti dogovarati, sada ce to, samo sto nije-treba odrediti i datum koji vecini odgovara :ppozdrav:
 
Pričali smo na početku teme, 12-og maja je svetac i ne verujem da će neko ići u polje, većina sa složila sa tim, a ja još uvek ne znam da li ću moći da uhvatim slobodan dan tada....ako ne, stižem na sajam tek oko 5 sati.....
 
i meni je problem 12-i, ne znam da li cu biti slobodan... ako nista mogli bi se i po nekim grupama organizovati?! kako kome odgovara. :ppozdrav:
 
Dobro, da konkretizuejmo.
Ovo je samo predlog, pa molim da se članovi izjasne i daju kritike, ili druge predloge.

Okupljanje članova Poljoinfo foruma za zajedničku posetu sajmu će biti 12. maja, u utorak, u periodu između 9 i 10 časova ispred glavne kapije NS sajma.
 
Ajd da se napravi i grupa za vikend.Kolko primecujem nisam 1ni zaposlen.
Nadam se da nece ko lani iskljuciti struju u halama :udri: ::lose::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh