Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Imam takve 2 masine, jedna je samo probana i servisira se pumpa iako je bila solidna a druga je vec u radu ali je pumpa Cat, nije Karcher. Peru otprilike kao u samousluznim perionicama, mozda za nijansu bolje. Mislim da je to dobra kupovina jer su te masine jako proste iako su stare i lako moze da se servisira i nema puno plastike kao na novijim. U principu, bitno je da spirala nije trula i da postujes neke procedure pri pranju i trajace jako dugo jer je to ipak profi masina.
 
O kojoj se temperaturi radi kod ovih masina? Koliko toplu vodu mogu da izbace? Gledam ovu stelujucu tabelu na slici, i vidim neke ogromne cifre kod temperature.
 
Ја имам тај мишлен за кућу. Перем са њом фасаду на кући, стазу, кола, без проблема. Једно време док ми је керхер био на поправци прала машине у Чалми. Јес да то поприлично траје због малог протока, али их поприлично фино опере. Наравно да не може да се пореди са озбиљнијим ваповкама, али ко што сам рекао, може да одради писао ко нема пуно механизације...

- - - - - - - - - -

Плаћена је била пре две године 7800 динара у винвину...
 
O kojoj se temperaturi radi kod ovih masina? Koliko toplu vodu mogu da izbace? Gledam ovu stelujucu tabelu na slici, i vidim neke ogromne cifre kod temperature.

Skoro svi Karcher aparati imaju mogucnost da greju do 155 stepeni ali se realno koriste tu do 90-100 stepeni. Primera radi, u samousluznim perionicama ne verujem da ima vise od 60 stepeni.
 
Igrao sam se malo novim peračem.Velika količina vode je čudo.Dao sam mu vodu temperature 30-35°C i oprao auto bez sundjera da nije istala nijedna muzga na kolima.
 
Karakteristike su ok, treba da radi posao samo sto je toj masini radni pritisak 130 a ne 150 bara kako pise u oglasu. Cena ok mada mislim da je bolje dodati jos malo pa uzeti trofaznu sporohodnu azdaju.
 
Zektor,nije ti daleko,skokni do kacareva,kod Zorana,nema sanse da ti se neka ne svidi,a i cena da ti ne odgovara.
 
Diskutabilno je. Ako uzmemo u obzir to da karcher i jeste izvikan previse, i da wap uopste nije losa masina, onda po karakteristikama vredi ovih 220e. Sa druge strane, ako smatras da je karcher bolji, za 200-220e mozes kupiti karcher 3,0kw sa slicnim protokom i istim pritiskom i to u odlicnom stanju..tj recimo 720mx model.Ako ova wap masina ima toplu vodu, onda definitivno vredi ovih 220e.
 
Stigla masina... Zadovoljan :ppozdrav:
attachment.php
attachment.php
 
mozes ga nazvati i posalje ti na viber,sta je najbitnije,stvarno covek stoji iza garancije,ako se nedsto desi tu je istog dana,
 
Važi. Pa najbitnije je to da je korektan, jer su ipak polovne mašine u pitanju, a po oglasima sto se kreću su sa baš dobrim cenama.
Aj ako možeš samo broj da mi posalješ u poruci.
 
Nazad
Vrh