Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

4ru9ue.jpg
4ru9ue.jpg
[/IMG]
 
E izvinjavam se u zurbi sam pogresio,kosacica je za te pare,a za presu neznam,kao sto neznam ni posto je prasetina i jagnjetina.Mozda je neko od clanova i pitao za cenu.
 
Panonac drago mi je što smo se upoznali.Može se reći u trku,rukovali razmenili par reči i to je to,srešćemo se,ima vašara više neg kobasica.Inače vašar nije bio nikakav,kao kada se ode 2-og uoči vašara.
 
Maticu,i meni je drago sto smo se upoznali,nadam se da ce neki od sledecih vasara biti u nekoj manjoj zurbi gdecemo moci malo vise da se druzimo i napravimo neke zajednicje fotografije.
 
zamolio bih clanove koji idu na vasar sad treceg da ukoliko vide da neko prodaje kosacicu za kultivator Mutu Gorenje, da uzme od prodavca neki kontakt telefon da bih ga kontaktirao.

Unapred jako zahvalan, broj mi mozete proslediti na pp.:ppozdrav:
 
Kakav je vasar dan ranije tj. 2og? Problem mi je da idem 3. jer je nedelja a to je kod mene pijacan dan.. A trebaju mi neke sitnice, a bicu sutra u NS pa da li vredi da idem do Rume?
 
Mozda ja, malo da vidim stanje na terenu.Nadam se da nece neki pljusak sve upropastiti,a i nema nista od vrsidbe pa bi se mogli malo skupiti.
 
Nazad
Vrh