Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

zar sutra niko ne ide u rumu na vasar?
 
jel ce biti neki skup u neko odredjeno vreme i naravno koje:ppozdrav: vidim mali broj ljudi dolazi
 
Bio sam.Vašar jako loš a čini mi se da sam video člana Leku a pošto nisam bio 100% siguran nisam mu se ni javio.
 
Ja sam i ovaj vašar propustio(kao i mnoge):haha:.Znam da je na vašaru bio član Pocerina,dovezao mi je drva:ppozdrav:.
 
danas sam video clana Matica na vasaru, prvo u autu, pobegao mi je jer nepostuje znakove i policiju :ppozdrav:
a kasnije kako prolazi pored JD traktora, nesto ga nezanimaju.

Video sam nam i dragog savorisa, ispricao se s covekom na brzinu, naravno dok je kupovo delove za ruske traktore :osmeh:
 
E Mutiću to onda nisam sigurno bio ja.Ja sve propise poštivam. :haha: Leko kod onih J.D traktora sam te video sa još dvojicom dugara.Držao sam one čengele za svinje u rukama.
 
@Matic: video sam te kad si dolazio na vasar, isao sam za tobom preko nadvoznjaka, rastali smo se kad si usao na onaj privatni parking, ja sam prosao do silosa parkirati. tako da te nisam stigao.
 
E ja izvadio zmiju iz džepa i platio parking.Mesta kolko oćeš i ne misliš oćel neko ogrebati ili opaliti u auto.
 
A brojeve telefona smo razmenili koliko se sećam.Možda sam izgledao čudno pa se plašili da vas ne ujedem. :haha:
 
Nazad
Vrh