Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Ima takva prikolica samo malo masivnija i ima duple stranice. Za cenu nisam pitao ali nemoj da se nadas da je preko 3000 evra.
 
Ja sam otisao juce i nocio sam posto sam prodavao kosacicu. Video sam jednog clana foruma, samo ne znam kog. Nosio je prsluk sa znakom foruma, mladji covek, crn i kupovao je neke spirale kod onog placa u novom delu gde je bio parkiran John Dere kombajn. Nisam mu video nick na prsluku
 
Jeste li vi bili odmah pored tog čoveka koji prodaje spirale u Audiju 80?Inače bio sam danas u Rumi ali nikoga od forumaša nisam sreo!Da li smo se mimoišli ili šta ne znam.
 
Kasno sam stigao na vašar,prošlo je 9 sati već pa sam se svađao sa nekim pandurom jer sam prešao punu liniju ali svi su je prelazili a ja za njima i baš mene od svih da drnda.Baš mi je žao što nisam nikoga sreo.
 
Ja sam kupovao spirale 2-og kod čika Milisava.Odmah iza njegovog kamiona je bio čovek koji je prodavao rotacionu kosačicu e sada što se stideo da se predstavi i upoznamo njegov je problem.
 
Ja sam bio sa Audijem i kosacicom pored ulice iza onog sto je prodavao spirale, ali su 2 druga bila u autu pa su mi oni rekli, posto znaju da sam clan foruma. A ja sam lutao pa vasaru, trazio sam kabinu za traktor
 
e a i ja sam vidio poster od Vendi negdje u prolazu, samo neznam jeli to marketinški trik vlasnika šatre ili je stvarno bila :haha:
 
Bila je Vendi, ja sam je video kad sam bio 2. popodne. Sedela je u satoru gde inace peva i to naravno pored prolaza da je svi vide sa nekim velikim sofersajbnama na glavi. :D
 
Nazad
Vrh