Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Oko 60km od BG-a,na auto-putu se iskljucujes na iskljucenje Sabac Ruma(prvo iskljucenje za Rumu na AP) i pratis putokaz za Rumu,sve ostalo ce ti se samo kazati.
 
Nisam siguran ali mislim da to nije prvo iskljucenje za Rumu kada se ide od Beograda.... Mislim da je za Rumu prvo iskljucenje kod iskljucenja za Pecince, i tu isto pise Suma iskljucenje.... Najbolje mu je da prati tablu za iskljucenje Sabac, Ruma...
 
ljudi ide li neko sutra u rumu, ja sutra idem da gledam za neke delove nemam obelezje od foruma ako vidim nekog javicu vam se
 
Ja poranio al odustajem od vašarenja sa bećarima-ova kiša i vetar ubiše u pojam
 
Ja sam danas bio na vasaru u Rumi i video sam se sa par clanova
logo.png

velja imt 540
nikola indjija



:ppozdrav::ppozdrav:
 
Ja sam bio danas u Rumi, nisam primetio nikog sa obelezjem foruma. Nesto mi se cini kao slab vasar. Naroda koliko hoces bez obzira na vreme jedva sam nasao parking. Odeca, sitnice koje nemaju veze sa poljoprivredom i sitnice koje su vezane za poljoprivredu koliko god hoces. Prikljucne masine tu i tamo ocekivao sam malo vise. Traktori vrlo malo i tu sam razocaran. Jedino ako sam promasio gde da gledam. I ovako sam prvi put isao tamo. Stoku nisam toliko gledao otisao sam kasnije ali cini mi se da je bila manja ponuda nego pre par godina. Imalo dosta muske teladi pitao sam jednog informativno trazio je 480e. Sve u svemu ocekivao sam vise od traktora.
 
Nisam gledao kalendar kog dana se pada sledeci vasar. Kad bude vikend ici cu ponovo sigurno.
 
Pogledao sam sad i ja :osmeh: Nadam se lepsem vremenu i vecem izboru traktora. Mada sad je iskrslo da mi se sestra udaje pa je potrebno para za svadbu tako da verovatno traktor ceka jesen:osmeh:
 
Bio u Rumi , za 2 mesec nije vasar bio los kisa nije padala duvao je pred kraj neki vetar pa smo se malo posmrzavali.
 
danas bio u rumi video sam clana @Dr.Gruja :ppozdrav:. smrzo se ko da ne kazem sta, kako li je bilo Vendi da peva :veseljak:: . bilo je sigurno jos forumasa ali su se neki maskirali sa pioner kacketima pa sve mislim ovo su nasi.
 
Zamolio vas sto ste bili na vasaru ,ima li neko ima telefon od onog sto prodaje spirale za elevatode?
 
I ja sam imao plan da navratim , al bilo se već razišlo . Inače sam cjelu noć tero kera po Novome sadu , tačnije u Temerinu gdje sam bio na svadbi.
 
Nazad
Vrh