Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

KOd vas ide sve zivo na silu...

Ako je vasar 3. sta se onda glupiraju pa prvog i drugog sve rasprodavaju... je.e lud zbunjenog.

Imamo u planu ici u Rumu sad za koji dan i ovo kad citam mozak mi staje. Glupo je da uopce dolazim 3. Trebali bi biti tamo 31. u 9 uvece pa da pokupujem osta nam treba dok nisu ovi dosli 1. pa nam pootimali ovo sto valja.

Totalno bez veze...
 
Bobo nije tacno bas da se sve proda 2.to je preterivanje...dosta poslova se dogovori drugog,jer dosta ljudi dolazi 2 jer je manja guzva...ali da se pola proda nije tacno ne brini...samo ti biraj,dal ces 2 kad je manja guzva ili 3 kada je sve puno...ja ako doteram zmaja ako Bog da do 3 dolazim i ja:osmeh:
 
Bolje je treceg doci,drugog nabiju cene pa kada ih treceg uhvati panika da nisu prodali robu onda cene idu dole.Ja sam bio 02.XII da kupim klip za zmajevku,trazili su trgovci iz vajske za polovan klip i po 100e,tako da sam odustao.Pa pre cu dati u tom slucaju i 150 za nov u prodavnici,imas i garanciju i racun.

PS
Pa nije valjda kod nas bas sve na silu?
 
Nije to bas tako kao pricaju ljudi.Vasar je velik i normalno je da prodavci i trgovci dodju dan ranije.2 posle podne nema velike guzve i moze da se vidi i zapazi vise stvari nego 3 kada ima vise naroda i ne mozes da vidis bas sve.Ako ti je sudeno da nesto kupis ti ces ga kupiti i 3 posle podne.Ja sam moju tanjiracu kupio 3 maja u 2 sata posle podne a na vasar sam stigao oko 12.Kaka de poklope kosmicke sile onda bude i dobar pazar.
 
KOd vas ide sve zivo na silu...

Ako je vasar 3. sta se onda glupiraju pa prvog i drugog sve rasprodavaju... je.e lud zbunjenog.

Imamo u planu ici u Rumu sad za koji dan i ovo kad citam mozak mi staje. Glupo je da uopce dolazim 3. Trebali bi biti tamo 31. u 9 uvece pa da pokupujem osta nam treba dok nisu ovi dosli 1. pa nam pootimali ovo sto valja.
"
Totalno bez veze...
ako ne dođeš 29 ništa nećeš naći.Tako i kod mene pijaca se otvara u 6 sat ali" mora se biti" makar u 4 pred kapijom
 
Bobo, nema ovde ništa na silu-to kad bi se tako pomeralo i vašar kao vašar nebi imao fiksni datum a tek ljudima se nebi isplatilo da dolaze.
Pusti ti Mixera, on je iz Kosjerića a ljudi tamo vole da se šale, naravno dobronamerno-meni je ćale odande pa znam::prica::, nego porani 3. i poklopi te kosmičke sile i napravi pazar.
U svakom slučaju javi kako si prošao :ppozdrav:
 
Do sad sam svaki put bio 3. i ne mogu se pozaliti ali ljudi iz HR koji imaju gdje prespavati u blizini vasara obavezno idu 2.. meni to ne predstavlja problem, 3. mi savrseno pase. pogotovo ova fora 3. popodne, kad se ne proda, pa se moze naci i popusta.

Tako sam dosao u 10 ujutro i pitao za lanac za OLT sijacicu za kukuruze i trazi djed 3 000DIN, u 2 popodne dosli do njega i za 25€ dobio i lanac i osovinu za tanjuracu 24 diska 25x25 ;) ljudi se kupe s vasara i one carobne rjeci: "neces valjda zbog 5€ to nositi kuci da ti smeta a ovako prodas i briga te imas pare u dzepu..." kod puno njih ovo "prolazi" ;)
 
Zato sam se ja ozenio iz ololine rume pa il vise voli zena do njeni il ja usput na vasar,najlepse je drugog popodne manja guzva sve razgledas a treceg naravno sto ostane pazaris na kraju kad se pakuju:haha:nadam se da opet nisam nekog zbunio:haha:
 
Poslednja izmena:
Ne jedemo na vasaru, osim kad se slucajno okupi nas dosta poznatih. Inace se ide negdje u restoran, bas da izbjegnemo "cupave pljeskavice"...
 
poz drage kolege forumasi!razmisljam se da idem u rumu 3 maja posto pada drzavni praznik -tada ne radim pa me zanima sta sve ima?kakav je to vasar?mehanizacije i delova ima ali me zanima ima li stoke i koje najvise?da li je to bas u gradu li negde izvan grada? koliko je udaljeno od bg?bio bih vam zahvalan ako bi mi malo ovo pojasnili!unapred hvala!
 
druze od stoke sta ocec,buvljak robe,gvozđurija polovnih,alata polj.mehaniz. traktora do mile volje,tehnike itd dosta ljudi koji su na bubanj potoku su ovde. tesko da obiđes i pregledas sve do 1 sat. od beograda preko pazove do rume sat ipo mozda tu negde ili auto putem pa se iskljucis pred rumu.neces se pokajati ja sam bio i na -20 i nije mi zao naso sam svasta:haha:
 
bas pored puta za novi sad iz pravca sapca,ako dolazis iz pazove pravo u vasar preko nadvoznjaka,grad je odma iza vasara,nemozes da omasis auta parkirani na sve strane.
 
Nazad
Vrh