Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

To je adapter od SPisarov,ima u temi transport kombaja slike kad ga je prodao i kad su tovarili.Da nezna neko cenu,koliko je trazio za njega.
 
Ja nocas idem na vasar, da zauzmem mesto posto prodajem neku staru tanjiracu koju ne koristim.... Ko dodje na vaser neka se javi, bicu sa crvenom Turbo Zetom sabacke table...
 
Ako je suditi ,po juce i danas , sutra ce biti nenormalna guzva na vasaru
Evo sad se vratio i bas ima dosta i mehanizacije i kojegavih džidža-bidža
Pod jednom satrom je totalno ludilo pevaljka po prilici kresti ali je skoro puno i dve razgacene ,,mešalice " mešaju li mešaju , igraju na stolu sedaju u krilo ....
Samo daj pare i bice svega , nocas ce biti totalno ludilo :ppozdrav:
Jbg . nisam ranije ovo gledao da ti se javim a sigurno sam prosao pored tebe
 
Ja dolazim ujutro.Treba mi nekih sitnica.Ako bude hladno kao jutros nema teorije da obučem forumaški prsluk već isključivo zimsku jaknu.
 
@jaguar,da ti recem prsluka i ostalih predmeta sa logom foruma za nas novije clanove verovatno nema na vidiku.To je privilegija starijih clanova.
 
Ne pričajte napamet i ne širite dezinformacije.Akcija je bila,ko se odazvao,odazvao se i kupio sebi prsluk a ko nije taj nikada i neće.
 
Pa nemojte tako gospodine moderatoru nisu to dezinformacije a nemam nameru ni da ih sirim.Kad je bila akcija ako sam i bio clan foruma,onda nisam bio dovljno pismen da bi to i narucio.Probajte to ovako svatiti.
 
ja sam imo u planu sutra da idem za rumu trebami neki sitnica za traktor i diskovi za tanjirače ali me skopala neka prehlada temperatura ne spada nesmem voziti ubiću se negde ili ću nekog ubiti ipak je oko sto km u jednom pravcu.
 
Sada dosao sa vasara,ala je ovaj vasar velik jos ovakav nepamtim,ima za svakog po nesto,nadam se da kisa nece upropastiti ovako lep vasar.
 
Takođe sam bio danas.Gužva ogromna kao da je danas 3-ći a ne sutra.Ima svega i svačega samo dosta para u džep i pazarivanje.
 
Nazad
Vrh