Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Mozda i ja dodjem popodne,vec se nista neradi.
 
[
QUOTE=omoljicanin;549852]Ako neko vidi dobar plug IMT 757.2 da nije kriv, varen neka javi.[/QUOTE] Imas dosta plugova cena se krece oko 400E
 
Ja se malo pre vratio iz Rume,ovo je stvarno poso kad ides drugog svega ima a guzva mala.
 
Слике са вашара

fotografija-0121.jpg


---------- Poruka napisana u 18:49 ---------- Prethodna poruka je at 18:44 ----------

fotografija-0118.jpg


---------- Poruka napisana u 18:51 ---------- Prethodna poruka je at 18:49 ----------

fotografija-0119.jpg


---------- Poruka napisana u 18:54 ---------- Prethodna poruka je at 18:51 ----------

fotografija-0120.jpg
 
vasar je 3 mada bude nekad bolje drugog,a ovog puta drugi je nedelja meni odgovara. A okupljanje nemam pojama,zavisi ko dodje i kako se dog.
 
Ajd nek mi neko kaže pošto nikad nisam bio na vašaru u Rumi a imam potrebu da idem ,kako stoje stvari sa održavanjem pošto sad čitam i ispadne da ima i dan pre trećega pa mi nije jasno koji dan je bolje otići ,i da li će sutra biti svi prodavci tamo neka mi neko malo pojasni.U koliko sati je najbolje otići tamo.
 
Dan uoči vašara možete da pazarite gvožđuriju kod čokoladne braće iz Vajske i mašineriju dok ostalo ne baš pošto većina prodavaca stiže trećeg ujutro.
 
Nazad
Vrh