Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Od članova sam bio sa Dr. Grujom a u prolazu pored mene je protrčao i član Bubu ali nisam uspeo da ga kontaktiram otrčao je ka šatri e sad dal je u pitanju muzika ili pljeskavice:haha:
 
Brat i ja krećemo oko 7 ujutro.U Rumi smo oko pola 8 a videću kakvo vreme bude ujutro i da li ću moći obući prsluk u svakom slučaju skontaćemo se nekako.
 
Auu baš će biti veliki vašar,malopre sam jedva prošao pored!
 
Postovane kolege vidimo se na vasaru .Zeleo bih da se upoznam sa jos jednim delom clanova foruma,neke sam upoznao u z.polju.Vidimo se.
 
Ako bude sve kako planiram i ja bi trebalo ujutru da idem. Tamo sam oko 9, moram da namirim, pa ako zavrsim do 8 dolazim.
 
@mica967

Pa sto nisi vikao kad si me video? :) Nisam isao pod satru vec sam vijao da pazarim torbu za polovne delove koje sam kupio.

Cizme sam nosio iako stvarno nije bilo potrebe za njima.

Niko od clanova foruma me nije kontaktirao a ni ja nisam nikoga video u prsluku ili kacketu mada je dosta njih nosilo kacket Pioneer koji dosta podseca na kacket foruma..

Posto sam (u ovom trenutku vec juce) uglavnom pazario sta mi je trebalo danas necu dolaziti. Pazar (par kila korisnog gvozdja i aluminijuma) cu uslikati po danu posto sam juce bio u totalnom haosu.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh