Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

ne znam da li je,nisam primetio a sta mislis koliko moze da se da?
 
Ja idem 3.2.2012g.Izmedju ostalog trebaju mi motike(36kom) za Traktorsku frezu...(Bugarske proizvodnje 125cm)Od koga tamo da kupim povoljno a kvalitetno?Ako neko zna neka mi javi na p.p Hvala:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Kakva su iskustva Vas koji bolje poznajete vašar, obzirom da će biti -9-10 i padaće snjeg. Smeta li to trgovcima i kupcima.
Dali da dolazimo i tražimo glavčine i cilindre za kipovanje za zmajevku 510 ili da čekamo sljedeći mjesec?
 
Čuo sam se večeras sa nekoliko prodavaca delova i svi su mi rekli da nedolaze sutra na vašar.
 
Kakva su iskustva Vas koji bolje poznajete vašar, obzirom da će biti -9-10 i padaće snjeg. Smeta li to trgovcima i kupcima.
Dali da dolazimo i tražimo glavčine i cilindre za kipovanje za zmajevku 510 ili da čekamo sljedeći mjesec?

pozdrav ljudi ja sam teo ici al sinoc kad je raspalio sneg,odusto sam,drug imam odlican klip za zmajevku sa dva izlaza,a meni treba sa tri za jednoosovinku,ako ti treba sacu ga slikam pa ti posaljem na pp.
 
Poslednja izmena:
Ja sam jutros prošao pored vašarišta,nikad nisam video manji vašar.
 
pa kakav je dan dobro je bio iko al sledeci treci nam negine,ja trazim grablje kaisare itd..

 
ja dolazim obavezno 3marta! sad nisam mogao ovaj sneg napadao i pada i dalje pa me bilo strah valjda ce biti lepse vreme u martu... nikako da nahvatam temu o onim kacketima poljo foruma jel su napravili nove narucio bih ali nisam zapisao br.racuna tad...
 
Danas sam oko podne prolazio kroz Rumi i već se postavljaju sa mehanizacijom i polovnim rezervnim delovima, ovaj će vašar biti ::super::.
 
Ljudi jedva cekaju subotu ehhe ,mogu vam reci dosta njih pricaju da idu u subotu !
 
Nazad
Vrh