Ručne alatke u voćarstvu

Da :) Nista me ne pitaj, ovo je vocnjak od punice :)
Inace, ove godine nije bilo puno za rezanje vrhova. Mislim da sam samo 5-6 puta morao da se penjem i to kod zlatnog delisesa mislim.
 
20160319150401.jpg




20160319150428.jpg


20160319150447.jpg



Da li neko zna kakva opruga ide na ove makaze ?
 
Gdje kupujete rezervne dijelove za Fiskars .
Konkretno mi treba feder za UP82. Ako je u kompletu inož i gurtna, ne smeta.
 
Imam original Felco makaze za rezanje loza, e sad, pojavio se problem, nece da prerezu granu do kraja vec kao preskacu... ne znam ni sam...
 
Probaj dotegnuti šraf,malo su se raštelovale.
Ja se ponbovcio na sajmu sa Campanola C2,malo rezao odlične su ,za mene C4 lakše za rad,stvar navike ,cena na sajmu 4200 din :ppozdrav:
 
Ponovio se zahvaljujuci nasem clanu i mome komsi KURJEGA iz Conoplje koji mi je nesebicno poslao kupone za dis i eto imam i ja ovu masinu
Probao sam i sve pohvale...

Kurjega Marko hvala i :ppozdrav:

 
Ja imam one sto se dodatno razvlace, neznam da li je do toga, ali nekako bas jako treba povuci da odsjeku. Dobre su mogu bas visoko dohvatiti, ali nisu u stalnoj upotrebi u rezidbi zbog te tezine rezanja, jednostavno nerentabilno lakse se popeti na basamake
 
Postovani kolege, dali imate iskustva sa Felco 210A-60 i Stihl makaze za grane Bypass, 75 cm, dvorucne? Unapred zahvalan na odgovoru
 
Nisu izdrzale jednu sezonu, tj orezale mozda 2 ara vinograda i 3-4 vocke. Go kinez!!! Za 3 godine neke malezijske sto imam nisu mrdnule, a duplo manje placene
 
Kakvo mišljenje imate o Falket makazama, konkretno me interesuju modeli 2100 i 10066?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh