Rolo balirka.

D.F i Welger samo valjak varijanta.
Welger ima i kaisare u ponudi a takodje i df


Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
 
Pozz svima
kupio sam rolo balirku Morra 1200 bale 120x120, posto u mom kraju ima malo rolo balirki zanima me koliki bi pritisak trebao biti na satu od rolo balirke. Kod mene kad zatvorim komoru pritisak je oko 80, dok kod komsije cim zatvori komoru pritisak bude 150 na granici crvenog, kod njega je balirka Simpa. Volio bi cuti Vase misljenje da li je to u redu. Sledece sedmice pocinje sa radom.
 
Bitno je da pokaze skazaljka da su cilindri puni ulja krene da skace i pokazuje pritisak odnosno kad je zatvaram rucica za kipovanje je aktivna tera ulje skazaljka odleti u crveno onda malo curuk kontra rucicu da nebi aktiviro vezac na praznu presu ,u pitanju je presa clas
 
Mislio sam na oglasu...
Znaci te manje Krone da zaobidjem?
Ova je u Lazarevcu, ne deluje lose, nije mi ni daleko a i povoljnija od konkurencije.
Tacno mi je naglasio da nije pucala i da nije varena.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ima neki problem sigurno
5000 € traze za krone 125 crveno bele starije modele od onih zeleno belih
I to u losem stanju..


Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
I kod mene mora da se vodi računa kod zatvaranja komore inače skazaljka ode u crveno, da signal za vezivanje i mrežica krene.Nezgodno je kada je taster na automatskom modu jer kreće sama a na manuelnom nema problema pa može da se odreaguje i smanji pritisak.Dok se ne uhodam treba malo vremena.
 
Za 5000€ u Njemackoj mozes da nadjes top stanje tu Krone crvene boje..
Meni trazio covek u Siljegovcu za ovu 5000€
Ja pristanem ali da mi dotera kuci za te pare
I nije hteo
Srecan put kaze..
7307550db4ba119511e508580c5e80c4.jpg


Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Evo sad stigli kuci sa razgledanja.
Ima svega ali domacinske prese nema.
Bili kod coveka u Bogaticu za neku DF, ima dosta opreme, na slikama delovala dosta dobro, i trgovac ju tako opisao ali kad sam je video, mosa.
Varena, limovi izlupani, lancanici poderani od rada...
A cena kao dobar osrednji traktor, nisam hteo da komentarisem nista, samo se vratio u kola.
Bili jos na dva mesta, obisli oko masina pitali za cenu i u kola.
Na kraju ima da uzmem neku najjeftiniju kaisaru, fino da je spremim pa nek ide sve u krasni.
Trgovci jako bezobrazni i neljubazni, muka im izgleda, stoji roba...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Verovatno kod Šešelja.
Deks jesi bio kod Mihajla u Čučugama?Kod njega je izbor baš velik, cene nisu preterane.Ub i okolina imaju dosta dobre robe, cene su im još bolje(strašne 😱).
 
Ne znam kako se zove, od drugog semafora sedma kuca sa desne strane, klinac mu je Filip, ovu presu samo ima.
Nismo isli na Ub, ni u Cucuge, znam da ima dosta robe, videcemo ovih dana, ne da mi se ni bazati, imam posla dosta.
Kod onog u Krnulama bili pre, vidim da je bahat, sad mu necu ni ici.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Na Ubu i Čučugama ćeš naći sigurno.Kada sam ja tražio nisu imali ono što sam hteo ili su one koje ispunjavaju uslov bile preskupe spram mog budžeta a vidim da sve te i dalje stoje u oglasima.U Krnulama je kako se postaviš prema njima, tako ćeš i proći, vole pare i ako si ozbiljan kupac rešavaš pazar bez ikakvih problema.Prese nisu šminkane i pakovane što je retko videti a to znači dosta.
 
Nazad
Vrh