Rolo balirka.

Kod mene nema klasicnog prikazivanja pritiska u brojevima
Samo skala sa crticama
Gornji desni ugao
88926b61338390146bca5d9bc6a0ecb7.jpg


Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ljudi, sta znaci ako presa veze jednim kanapom, da bi dugo cekao dok ne sveze balu?
Gledam neku Krone, 125×125 bala, kaze cova da je pogodna za manje traktore, laganija je dosta od presa sa valjcima...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Između ostalog sporo vezuje a iz priče sa korisnicima hoće da zeza i nikako da uhvati kanap a hoće bala i da bude labava.
 
Ljudi, sta znaci ako presa veze jednim kanapom, da bi dugo cekao dok ne sveze balu?
Gledam neku Krone, 125×125 bala, kaze cova da je pogodna za manje traktore, laganija je dosta od presa sa valjcima...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Gde si je gledao?
Ima u okolini Krusevca
Skoro svakoj pucala komora
Zavarene da se ne primeti
Svima im vari isti covek
Dobro radi da se ne primeti da je nesto radjeno i pucalo


Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Mislio sam na oglasu...
Znaci te manje Krone da zaobidjem?
Ova je u Lazarevcu, ne deluje lose, nije mi ni daleko a i povoljnija od konkurencije.
Tacno mi je naglasio da nije pucala i da nije varena.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja imam krone 130, vezuje na dva kanapa, ne vidim sta joj fali, lepo radi, i ne znam kako moze da ne uhvati kanap, i kad mi ostane bala velicine 80-90 sveze redovno, veze za 20tak sekundi, vucem je sa 542, nosi je al malo je muka kad se bala nabija, trese traktor
b477ad899e67dd36965f746396338303.jpg
d0f84e2d2b15453c3a283ce148e743d0.jpg
 
Cene su strasne a trgovcima roba stoji, retko sta prodaju ali interesantno da ne popustaju cene uprkos svemu.
Kaisare su najpovoljnije, pricao sam sa ljudima, mnogi me savetuju nju da kupim ali ima i skroz drugacijih misljenja, sad budi pametan...
Kod njih mi se najvise ne svidja to sto svaka dodje nezgrapna, kao kuca, ona komora visoko pa u strani preko ako cu bacati graske da li ce stajati ili ne, jebaji taj posao.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
One Prairie su čini mi se za brdske predele bombona.Cene jesu katastrofa i opet zavise od toga ko šta hoće da ima presa tj.od opreme.
 
Neki trgovci su takvi, zacrtao cenu i bog... 2007me kad sam kupovao presu kod ćorića u bašaidu stajao je jedan messey na prodaju, i dan danas stoji po istoj ceni...
 
I mene ceka rolka u narednom periodu, znam samo da cu gledati da je na lanac sa preckama i mrezicom, verovatno krone ili njene kopije. Mascar mi radila sada bale radi bez greske.
 
DF mi se najvise svidja ali dobra se proda svetlosnom brzinom, Vicon je potpuno ista presa, takodje se brzo proda a i jos su skuplje od konkurencije.
Drugar pre dve sezone sebi nabavio rp12 po ceni od 3 tauzenke, danas tako ocuvane u oglasu nema a na koju se naleti od 4500e pa na gore.
Zvao jednog za Vicon iz 2008god, ima sve sem secke, kad mi je rekao cenu za malo mi ne ispade telefon.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Po meni je best buy varijanta Claas Rollant 240, 250, 255 i mladje. Prese ogromnog kapaciteta, vrhunskog kvaliteta i veoma jednostavne konstrukcije. A najvaznije je to sto u Almeksu na stanju imaju sve moguce delove. Kad god mi je trebalo nesto, resio sam za sat vremena.
 
Nazad
Vrh