Registracija poljoprivrednih gazdinstava

Eno ti gore link pa procitaj

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 
Koja je procedura izbrisati jednu parcelu koja je pod ugovorom na mene iz zeninog gazdinstva i otvoriti novo gazdinstvo na moje ime? Inace smo na istoj adresi.

Sent from my moto g(8) power using Tapatalk
 
Zena izbriše pomenutu parcelu iz svog gazdinstva i nakon toga otvorite gazdinstvo na vaše ime.
 
Nesto je zena na salteru pomenula da za ubacivanje parcele pod ugovorom u gazdinstvo ugovor ne sme da bude stariji od mesec dana. Malo mi je to nerealno s obzirom da mi ugovor vazi Jos 15 godina...

Sent from my moto g(8) power using Tapatalk
 
Mora poništenje starog ugovora o zakupu. Nece da brisu parcelu iz gazdinstva bez ponistenja ugovora o zakupu. Zakomplikovali su nevidjeno

Sent from my moto g(8) power using Tapatalk
 
Nisam našao pogodniju temu pa da pitam ovde.
Držim domaće kokoške, stotinak komada i prodajem jaja, često stavljam oglase na domaće popularne sajtove za oglašavanje.
Juče sam dobio obaveštenje da će oglas biti brisan ako ne podnesem dokaz da sam upisan u centralni registar objekata. Ja imam registrovano poljoprivredno gazdinstvo, ali se sa ovim prvi put susrećem. U obrascu se traži da sam upisan u APR, PIB broj, uplata taksi... Je l neko ovo radio i kakva je procedura?

Edit: Dobio sam informaciju od ljubaznih službenika minpolj da za registrovana poljoprivredna gazdinstva nije potrebno registrovati objekat u kome se uzgajaju životinje, jer za polj. gazdinstva važi poseban zakon.

Послато са HTC 10 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Update:

Svi oglasi iz rubrike domaća hrana brišu se iz oglasa i pored toga što je pod krivičnom i materijalnom odgovornošću data izjava da su ispunjeni uslovi za oglašavanje i prodaju hrane koje propisuje zakon.
Obrazloženje je da ne mogu da iskontrolišu ispravnost izjava...
Tako da za bilo koji višak bilo čega od proizvoda morate naći drugi način prodaje, organizovati unapred, dati "na veliko" i sl...

Послато са HTC 10 помоћу Тапатока
 
Svi oglasi iz rubrike domaća hrana brišu se iz oglasa i
Дај у рубрику "кућни љубимци", наравно, кад се излегу ал' напоменеш да су јаја неоплођена.
Заборавио сам, да ли Ђелић или Динкић: "једна кокошка- кућни љубимац", две кокошке - фарма".
 
Jel to mozda sa kp?
Да. Нисам хтео да пишем који сајт због (анти)рекламе.

Покушао сам да променим рубрику у пољопривреда остало, али треба да напишем стање, да л су јаја нова или половна, коришћена или не?!

Послато са HTC 10 помоћу Тапатока
 
Да. Нисам хтео да пишем који сајт због (анти)рекламе.

Покушао сам да променим рубрику у пољопривреда остало, али треба да напишем стање, да л су јаја нова или половна, коришћена или не?!

Послато са HTC 10 помоћу Тапатока
Polovna jednom koristena

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh