Registracija poljoprivrednih gazdinstava

Ja sam danas bio u trezoru u Vrbasu da predam formular 3 sa novom setvenom strukturom, i da istovremeno podnesem zahtev za subvencije. Imao sam jednu novu parcelu koju sam sad prijavio u gazdinstvo, ali za nju ne ide subvencija ove godine pa se u zahtevu za subvencije sabira površina bez te nove parcele.
 
Јел има тих формулара 3 у трезору или их скинете и иштампате
 
Ja sam danas bio u trezoru u Vrbasu da predam formular 3 sa novom setvenom strukturom, i da istovremeno podnesem zahtev za subvencije. Imao sam jednu novu parcelu koju sam sad prijavio u gazdinstvo, ali za nju ne ide subvencija ove godine pa se u zahtevu za subvencije sabira površina bez te nove parcele.
Ja uvek saberem sve sto ima prijavljeno i nove i stare parcele i nikad nisam imao problem
 
Ima formulara u trezoru, a može se skinuti i odštampati sa interneta obrazac.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ajd da pitam jednu glupost, mislim izborna godina je.......
Ostaje davanje subvencija max.do 20 Ha ili za sve upisane Ha?
 
Nedavno sam kupio zemlju istavili mi suprugu kao suvlasnika jer kupljena u braku.Sada ne mogu da je prijavim u gazdinstvo dok ne napravim ugovor o zakupu sa suprugom da mi uzmu overu kod notara i zamoje pa to je da po....dis.
 
Slicna situacija je kod nas, a reseno je tako sto je supruga prijavljena kao clan naseg porodicnog gazdinstva i samim tim unosi u gazdinstvo svoj deo imovine, znaci ne treba nikakav ugovor o zakupu izmedju supruznika.
 
Тако је, немора ништа.....али тек кад супруга да изјаву код нотара да пристаје да се све упише на супругово име, или у контра случају......у супротном иде по пола на једног и другог.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Kupio sam nekoliko njiva u braku, supruga daje saglasnost da je to samo moja imovina i onda si vlasnik 1/1 i nemas peripetija da ti zena daje u arendu. Ako je supruga 1/2 onda ako je clan gazdinstva ne treba ugovor o zakupu, ako nije treba.
 
Nazad
Vrh