Registracija poljoprivrednih gazdinstava

Samo navedes koje parcele dodajes verovatno na novi list, i zaokružis upis.
Imam pitanje, jel neko od vas predavao štampanu setvenu strukturu u trezor, koju(ako) ste kod kuće pravili u Excel programu, da li su vam pravili problem?
Ja tako radim poslednje 3 godine,vidim da su ovi sluzbenici u trezoru prezadovoljni,preglednije im je,kazu neko izvrlja pa ne mogu da desifruju
 
Pa lepo ja kažem, rade oni u trezori kako im se cefne. Prošle godine predao, bez problema je moglo, ove godine kao ne može, mora ručno. Filozofi u pm, a mnogo im preglednije I čitljivije kad je štampano.
 
Juce bio prijatelj u trezoru pa hteo da uzme obrazac da ima za ponedeljak spreman pa nije htela da mu izstampa,kao dodji u ponedeljak

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Bilo kad u toku godine, obnova ne postoji, samo si dužan da ti setvena struktura uvek bude prilagođena stanju na terenu

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Da li je u redu popuniti obrazac, zahtev za subvencije i predati ga sutra a da posle par dana popunim prilog 3 i menjam setvenu strukturu u odnosu na proslu godinu.
Trebam menjati zbog osiguranja useva.
Mislim da treba prvo predati prilog 3 sa promenom setvene strukture a potom zahtev ali onda ne mogu predati zahtev sutra jer treba sacekati da prvo uvode i registruju promenu.
Sta se desava ako radim kao sto sam na pocetku naveo?
 
Imam jednu novu parcelu koju treba da uvedem u gazdinstvo.
Da li nju pišem poslednju u prilogu 3 (koji svakako popunjavam jer je stvena struktura drugačija nego prošle godine)?
Da li nju uzimam u obzir kad sabiram parcele u zahtevu za subvencije?
 
Tako je. Ja sam prošle godine u maju menjao 2 puta...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Zahtev za subvencije samo, jer sam setvenu još u novembru prilagodio 2020-oj godini zbog iparda

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh