Regent plug

  • Začetnik teme zemljoradnik
  • Datum pokretanja
evo malo da vidis lepog pluga
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

Koliko vidim,ovaj regent ima dosta slicnosti sa mojim hegerom (austrijski)
 
spremljen je za Axiona 920 ( kad stigne ) a privremeno ga vuce Atles 946 ( 280 ks ). Zahvat mu je podesen na 47 cm po glavi. Bice i fotke i videa
Javi i kako ce se ponasati u radu kod vas u Banatu sa tolikim zahvatom.Da nije za vasu zemlju malo preterano 47 cm po glavi?Kakva su tvoja dosadasnja iskustva?
 
Naša zadruga vuče na 50 cm doduše kada su stigli (JD traktori ,ne znam oznake ali su grdosije) i plugovi 6 brazdi nije išlo pa su doneli sa 5 brazdi i ide bez problema.
Sve u svemu ima na svaki cm radnog zahvata bar jedna(ako ne i malo više) ks.
 
Evo moj Regent ponovo u akciji, žao mi je raonika, jer je još suvo, malo će još da pričeka kišu,
v6q62e.jpg
Miroslave koliki je to zahvat pluga?30cm po glavi?ne verujem da je yto mnogo siri od belarusa 1025(rasiren maksimalno na glavcinama),a kada orem sa vogelom tri brazde zahvata deo otiska gume,kao kod tebe na slici?cemu paljenje,da li gusi bez paljenja?inace ovo sa slike se bas lepo slaze...
 
planiram kupovinu pluga za traktor od 90ks
danas proverio cenu regent eurostar 120 3 brazde resetkaste glave skl 5b sa predpluznjacima i crtalom i metalnim tockovima kosta oko 9000e + pdv znaci oko 11000 izadje, sto je malo mnogo, dok vogel noot LM 1020 WY daske, pretpluznjaci crtala i tocak je 7000 sa pdv.

samo me jos zanima koji se lakse vuce od ova dva?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh