Recepture za spremanje koncentrata

Tibore mozes da mi napises celu recepturu kako hranis u tovu svinje ?
 
Mogao bi razne recepte tu napisati al sve zavisi šta imam na raspolaganju od namirnice,odnosno od žitarice:
pošto ja samo sojin griz imam prema njemu pravim ovako:
2kg PX
20kg griz
25kg trit
53kg kukuruz,poželjno sa što više proteina
ukupno ~16%
 
cena plavog 58.8 din i pise da u njega ide samo kukuruzna prekrupa ja sam danas poceo da hranim sa njim za sada ga jedu videceno uskoro prirast
 
Samo se pridržavaj njihove preporuke o % supera i % kukuruza - i nema greške.
 
Dragan18 je napisao(la):
sano je SMRT NIKAKO GA NE KORISTITE ZABRANJEN JE U EVROPSKOJ UNIJI ODAVNO! fazon je u sedativima i cudima koje to sranje od hrane ima ,svinja samo jede i spava od toga ....kvalitet mesa strasno los , pun vode :zli:

Pozdrav"

Tovio sam svinje sa '' sano" koncentratima, i mogu vam reci da ste potpuno u pravu.
Post je spojen: [time]1267819204[/time]
_________________________________________________
Pozdrav, drustvo!

Interesuje me dali neko od vas hrani svinje sa koncentratom ( hrana produkt) HRANINO 3%.

Kakvi su rezultati?
 
Da li neko moze poblize da mi objasni o Super Plavom i Super Zelenom od VZ Zemun? Cena, sta jos ide u hranu itd. Hvala u napred.
 
milanso je napisao(la):
Da li neko moze poblize da mi objasni o Super Plavom i Super Zelenom od VZ Zemun? Cena, sta jos ide u hranu itd. Hvala u napred.

Cena Super Plavi 595 din, Super Zeleni 757 din ( 10 kg ). Informacija od juce iz prodavnice VZ Zemun.
pozdrav
 
Kurkela- hranim i krave i svinje sa Hrana produkt, a prasad tek stižu pa za njh ne garantujem, ali krave - nikad je neću menjati! Koristim supere i cena i kvalitet su ::svaka cast:: Svinje radim dodatno pa nisam baš posvećen, a ako ti nešto znači repro-centar Agronor koristi Hrana produkt.
 
tibor je napisao(la):
@b92 prase 20kg=4000din,naguras na 100kg treba ti ~250kg konc.=5000din.Ukupno 9000din prodajes za 150,ti je 15000-9000=8000din.Npr. ako imas 20 kom mesecno,to ti je 160000,sta hoces jos vise
 
alfa 9 je napisao(la):
tibor je napisao(la):
@b92 prase 20kg=4000din,naguras na 100kg treba ti ~250kg konc.=5000din.Ukupno 9000din prodajes za 150,ti je 15000-9000=8000din.Npr. ako imas 20 kom mesecno,to ti je 160000,sta hoces jos vise
Auuu.. kad je to bilo?Sad za 250kg koncentrata moraš preko 6000din dati.
 
Nazad
Vrh