Recepture za spremanje koncentrata

Jedan moj poznanik kupuje šauman premikse i prezadovoljan je. U par navrata mi preporučivao.
 
možete napisati trenutnu cenu tih Schaumanovih premiksa nekada sam ih i ja koristio baš me zanima jesu šta pojeftinili,jer kada sam prekinuo postali su bezobrazno skupi
 
Mrzelo me da nešto da se bakćem i da čekam sandersov premiks za prasad do 15kg i uzmem patentov 4% i nekako mi prasići kljakavo napreduju. Dobijaju dovoljno hrane ali nešto nisam baš zadovoljan. Do sada sam nekoliko tura hteo samo da hranim patentom pa da vidim koliko je dobar ali brzo odustanem jer mi se čini da je preplaćen s obzirom na to kako napreduju.

Za prvu pomoć sam uzimao kesu-dve gebijevih granula.
 
Poslednja izmena:
Moliim ako biste mogli da napisete koja je maloprodajna cena patentovih premiksa ( indy 10, indy 4% i indytov 3%) i supera po kg(superpan baby i superpan food 20%) u vasem kraju?
 
Kod nas je desetka 2000 d 10 kg

- - - - - - - - - -

Pregovarao danas .. Bankom 4% za prasad 200 din /kg

Hteo sam da pitam na osnovu čega se odlučujete za novog proizvodjača (možda i nije novi meni jeste) premiksa dali nije previše rizično ko garantuje da je taj premiks bolji od drugih i tih 200 d je za koju količinu premiksa...
Hvala
 
Sa Patentom .Co radim vec par godina prezadovoljan sam... ali nabavka jedno 30 km udaljena...Sano mi daje odlozeno placanje . korektna saradnja, Bankom mi je pred nosem.. nema ga na ovim prostorima.. zenin burazer je poceo distribuciju, videcemo proba za mesec dana, ima i posebno mleko 4kg 960 din..koje cu da dodajem kao pred starter. Bankom ima lepu aromu a i cena je povoljna 4% premiks 200din /kg ,pakovanje 4 kg .. 800 din
 
Presao sam na Patentovu hranu,super pan babi kod mene je 1300 dinara,super pan food 20% je 970 din, 35% je 770 din.Unazad nekoliko godina(5-7) koristio sam iskljucivo Sano program,ali cini mi se da vise nije to to.
 
Moj ujak uzeo tonu i posle 6,7 dana poceli da se grizu,izbaci ga i pocne sa provimijem odmah prestali a i sastav mu je dosta slab,mislim da ima 4%lizina i 2% metionina,nisam siguran al mislim da je tako,imao sam negde dzak,a nudjen mi je poceni od 160 din tj uzeo sam 2 dzaka al nista posebno,bar kod mene.
 
Nazad
Vrh