Recepti kulena, kobasice, švargle...

Coek ti se najavio u goste a ti se oma raspitujes za cenu,e domacine.
Ео данима пролазим поред његове куће видим развучена бодљикава, пустио кере и написао на капији " нисам кући и све је под видеонадзором"

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
 
Ja imam doduše od ove godine,zasad radi posao.Mislim da ni onaj iz lidla od prošlog meseca za 4000 rsd nije lošiji.Jel neko možda uzeo i Lidlu?
 
Ja imam doduše od ove godine,zasad radi posao.Mislim da ni onaj iz lidla od prošlog meseca za 4000 rsd nije lošiji.Jel neko možda uzeo i Lidlu?
Kupio ja, probao juče I lepo radi. Jedino sto u uputstvu piše da posle svakog varenja, mora da se sačeka 80sec. Za duži rok, će vidimo
Ima i dodatna creva i priključke pa moze da vakuumira posude koje su predviđene za to, sa onim čepom.
 
Stigla masinka.
ukCOe.jpg
 
Jel ima neko preporuku za masinu 32-ojku?Za Porkert znam ali iskreno uzeo bih nesto jeftinije,naravno da moze da se prepravi na struju.Ima na Kp dosta modela za 4-5 hiljada al' sta kupiti da kol'ko tolko valja.
 
Cale moj je jednom kupio neku levu 22ku... Koliki je kvalitet da je oblajznuo navoj napred....

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Jel ima neko preporuku za masinu 32-ojku?Za Porkert znam ali iskreno uzeo bih nesto jeftinije,naravno da moze da se prepravi na struju.Ima na Kp dosta modela za 4-5 hiljada al' sta kupiti da kol'ko tolko valja.
ja narucio od Udruzenje poljoprivrednih gazdinstava iz zajecara ili negotina trazio nemacku masinu prevarant poslao kinesku koja se polomila kod prve upotrebe,tako bolje kada kupujes samo da vidis licno ovo su sve prevaranti.
 
Nazad
Vrh