Rešio seljak da se ženi

Pa da Muccobieno poznat si mi po svaljivanju krivice na druge :haha: :haha:
Pametna,LEPA,ne gleda pink a iz domace seljacke kuci i opet ti nije valjala :D
 
North ARMY je napisao(la):
Pa da Muccobieno poznat si mi po svaljivanju krivice na druge :haha: :haha:
Pametna,LEPA,ne gleda pink a iz domace seljacke kuci i opet ti nije valjala :D
N.A. kakiš!!! ::lose::
Ja za nju reci nisam rekao, sve samo naj...
a bice da ja za nju nisam valjao... pa se vadila na razne nacine. pogledaj Fb, nadji ju kod mene u prijateljima! ja ju sigurno nisam obrisao. :cao:
 
Moje misljenje da mnogo biraju traze lepu,postenu,pametnu,dobru,iz dobre kuce itd. i tako spr...u godine a onda je kasno. A to sto traze ne postoji.
 
Ma znam da kakim,ali eto ti primera jbg kukas a nemas razloga,lepo ti rekoh da je faktor iznenadjenja presudan(rece jedan forumas) a ti nista. :cao:
 
I nisu sve takve,imam stvarno dobrih drugarica koje su skroz ok i na mestu,samo reci hvale za takve,ali njih niko ne primeti jer se ne popnu u kavez da igraju,ne teturaju pijane,lepo su obucene...
Svi primete pojedine koje su obucene kao da idu u bordel a ne u grad.
 
''Napumpane lutkice'' se lako prepoznaju ali i brzo izduvaju. Prepoznaju se najčešće po oblačenju i ponašanju. Tanka je linija između izazovnog i izazivanja i to treba razdvojiti.Za nas je to malo teže jer blenemo ali....Sve one koje trče za ::novac:: nisu devojke za duži rok.Pametnoj kad tad dođe u glavu pa se opamete a za druge ::pomoc:;Treba se manuti stereotipa o dobrim kolima i punom dzepu a o serijama da i ne pričam. Ispašće da nam je lakše naći razlog da joj ne priđemo nego da ostvarimo kontakt sa devojkom koja nam se dopadne.Da li mi u nečemu grešimo i da li smo egoisti. Treba li nešto menjati u shvatanju, mani Pink! Ništa tebe ne može naterati da nakaradno razmišljaš ako imaš dobru osnovu iz porodice i neiskrivljene vrednosti (citat).Pri tom nisam mislio na porodične vrednosti iz pretprošlog veka, ma kako to zvučalo vremena se menjaju.
 
Citam ovo o kucnom vaspitanju i Pink-u.
Sve je to tacno,ali roditelji su danas u velikim problemima da uspeju da lepo vaspitaju decu(sve i da hoce,a ima onih koji i nepokusavaju,i to veliki broj).
I onda se desi da u konkurenciji,sa anarhijom u skoli,losim drustvom,ulicom,izvitoperenim vrednostima u drustvu,TV programom(a posebno Pink-om) roditelji nemaju velike sanse da nauce decu pravim vrednostima.
Potcenjujete TV! pa Tv programe kreiraju najbolji psiholozi i psihijatri,da bi se raji ispirao mozak.Da bi neko kreirao kolektivnu svest i ponasanje "raje".Sve je to izračunato,proračunato i ne bez razloga.A zašto,o tome mogu da se prave kompletne studije.
I onda dolazimo malo po malo do sistema laznih vrednosti.
Naravno da kad su 28 sati dnevno na programu silikonske lepotice,plavusice,holivudske glumice i manekenke,da ce muskarci da posrnu za njima,da im se urezu u mozak,u podsvest,a onda covek ide linijom manjeg otpora i tezi ka onim sto mu je primamljivije...
To je isto kao sto vecina tezi ka lepsim kolima,lepsim telefonom,lepsom majicom, gledajuci povrsinu,fasadu,ali ne i sustinu,dubinu,materijal od kojeg je predmet napravljen.
Samo mali broj uspeva da sve te pojave sagledava racionalno,nekim drugim ocima i sa filozofskom mudroscu i distancom...
 
Prevencija je kljuc svega- bolje spreciti nego leciti. Zato Tv u mojoj kuci niko ziv ne ukljucuje. Poslednji put sam seo da pogledam nesto na TV-u pre 3 godine, a od tada samo probrani filmovi na kompu, probrana muzika i veto na reality show-ove i filmove u kojima:
- su gubavi konformisticki Amerikanci uvek dobri momci koji spasavaju svet (zacudili bi ste se koliko je dobrih filmova snimljeno van engleskog govornog podrucja);
- neke psihoticne ubice jure neke tipove motornim testerama (mislim, zar moramo da kupimo najgore smece od zapada);
- glavni junaci uvek uz sebe imaju neku dobru kvarcovanu ribu sa sudopera plavom nadogradjenom kosom, vestackim polumetarskim noktima i vestackim sisama.

Postali smo medijska septicka jama zapada, pa je, logicno, doslo do zamene teza i srozavanja svih moralnih vrednosti u zivotu. Evo vam cist primer- Marijana Mateus- po profesiji dzetseterka (!), polupismena sponzorusa koja ima svoj talk show na televiziji i koja promovise jedan jedini cilj u zivotu- kako se dobro udati i kako se jos bolje razvesti! I TO neko treba da gleda! Mislim, stvarno...
 
Pozdrav Senatore. :D :D
I ja isto tako volem Ameriku. Bog je blagoslovio!
A sto se TV-a tice,nekoliko meseci ga nisam nikako palio kada mi je ćale prošle godine umro,i za to vreme sam doziveo pravu katarzu.Očistio sam dušu od svog onog smeća.
I kada ga čovek ponovo upali posle dugo vremena,tek onda može da vidi koliko je on postao smetlište kojekakvih trulih stvari i negativnih društvenih pojava,koliko je to moćno oružije(moćnije od hiljada aviona)za debiliranje raje,i namećanje nečijih drugih sistema vrednosti.
I tek se tad vidi koliko MI više nismo Mi u odnosu na NAS od pre recimo 30 godina,koliko smo postali NEKO drugi...
 
tek se tad vidi koliko MI više nismo Mi u odnosu na NAS od pre recimo 30 godina,koliko smo postali NEKO drugi...
svidja mi se misao. inace da se malo ukljucim u ovu temu ja sam moju devojcicu nahvatao pre nekih sad vec 11 godina u bgd-u i sasvim se fino snasla na selu. a usput i da kazem da je bila i radnik rts-a do pre neki dan. tako da sto bi rekli kad se hoce sve se moze. moja filozofija kada sam bio mlad je bila da ce od njih 10 startovanih bar jedna reci "da", znaci samo napred i bez stida.
 
Kad te neko voli i poštuje nije mu bitno hoće li iz najvećeg grada u nejveće selo. ::svaka cast::
To što su roditelji u sve težim problemima je realnost. Ne možeš dete odvojiti od sveta, javiće se bunt. Uticati treba uvek, odmalena mu ukazivati i na lude amere ali i na ove druge. Ženska čeljad hoće da se zavedu za glamurom, to im je u prirodi a zar smo mi bolji? Čim je riba na štiklicama i sa kaišem mesto suknje mi ko telad. Ne kažem da i njih ne treba startovati ::namigivanje:: ali posle svi razmišljamo dal su one za našu kuću. Probaj pa vidi ali uvek probaj i ne odustaj. Sve može da se dotera. ako ima volje. :veseljak::
 
Ja opet imam sasvim drugaciji ukus od vecine.
Kad bi poredjali 99 EXTRA riba,napumpanih,namazanih,obucenih,namirisanih,nabudenih,u minicima i jednu u farmerkama,zakopcanu do grla,sa naocarima,obrazovanu,bez i trunke sminke,(al ipak lepu,to je jace od mene)...
Ja onih 99 ne bih ni primetio,ne bih ni bicikli naslonio na njih.
A sad dali je ta jedna za kucu ili neka od onih 99,to nikad covek nemoze znati,ni posle 20 godina.
Tu nema pravila.
 
Ma ono za onih 99 nabudženih,namazanih,napumpanih,upadljivih... sam rekao u kontekstu toga,da se ja licno za takvima nikad i ne okrenem niti ih pogledam.
Posto su neki pričali,da većini takve odmah zapadnu za oko(obično podsvesno) i da bi ih rado "prošetali".
A za tvoj izbor Poelbuster svaka čast!
Verovatno nije bila od onih upadljivih o kojim sam govorio, a i lepotica, i domaćica.
 
Kakav je to covek koji dozvoli da tv utice na njega i da mu americki filmovi kroje osobine. Slabe licnosti, definitivno. Takodje, kakvi su to roditelji, koji na decu imaju manji uticaj, nego americki filmovi. PS to nisu samo americki filmovi, ali jbg, politika, pa ajd da okrivimo Amerikance za sve.
 
Gigo, kako ce dete odrasti, najvise, pa skoro i skroz zavisi od roditelja. Naravno da ce oni koji ne uspeju odgajiti dete za sve okriviti doticne. Ako neko misli da mu PINK lose utice na dete, neka ga izbrise iz TV memorije, a ne kada uvidi da nije uspeo da odgaji dete, zbog svoje nesposobnosti, okrivi PINK. Pored svega dostupnog na internetu, vi se uhvatili za PINK :haha:. Sto se tice Amerikanaca, nista mi se ne razlikuju od Rusa, Kineza, Bugara, ili Liliputanaca :haha:.
 
Nazad
Vrh