Ravnanje puteva

2 године условно. Толико је добио мој отац кад је правио пожарни пут кроз зелени појас. И то га комшија пријавио. А оригиналну трасу преградили. Земља дембелија.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Да, осим што су продали плац преко кога је уписан пожарни пут. Наравно нелегално. И то је предочено на суду. И после свега изашли геометри и трасирали тај пут који је направио мој отац. И њему казна. А сад тај пут користе. Нелегална градња шта је то. Као што сам написао земља дембелија.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ne sekiram se posto smo posle izasli na teren i napravili zapisnik gde je on konstatovao da nisam napravio nikakvu stetu vec naprotiv popravio put.

 
Poslednja izmena:
2 године условно. Толико је добио мој отац кад је правио пожарни пут кроз зелени појас. И то га комшија пријавио. А оригиналну трасу преградили. Земља дембелија.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Sta je to zeleni pojas?
 
Ма ово су некада биле ливаде које нису могле да се ору због великог брега. Па су их пошумили да не расте коров. Кроз њих су постојали пожарни путеви који су временом пропали и око њих изграђено насеље. И мало по мало пут нестао.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
634a3c1b8c9ae0913aa50b5456e87792.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Не, насеље код језера. Где је брана и црпна станица. Тамо сад само можеш пешке од каштела до платана, 2 моста су пала 1 је још читав.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Kada smo bili bio je jedan stari i jedan novo napravljen most tamo kod bine i česme.Verovatno zbog festivala.Nisam ti se javio, sledeći put ako budem išao.
 
Сад је остао само тај нови. Нема везе, следеће године.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Kodc nas samo se tanjirača vuče kad se nešto pokvari i ne može se podići,samo je problem da to nisu sirotanovići.
Ne znaju koliko im dosta a za dinar bi se pojebali.
Pa kažu Piroćanci škrtice.
Jes,krivaka malo.
 
Nasipam, ravnam i tanjiram puteve kod svojih njiva.Moram to da radim redovno jer čim postoji barica na putu obilaze je da ne iskaljaju traktor i gaze li gaze a da se neko slučajno za.ebe i spusti tanjiraču kada prolazi nema teorije.Kod mojih parcela putevi su široki koliko zaista treba da budu, nigde nisam odorao i opet stoka gazi redovno, prvi koga nahvatam platiće za sve a na koji način bolje da ne sazna nikada.
 
Ja spremao njivu a jedan gazi po uzglavniku na moje oči. A nisam uzorao put već je moja njiva još i najkraća.
Ima gde su nasuli šut sa sve armaturom i tuda redovno prolazim.
 
Nazad
Vrh