Rasipači mineralnog đubriva

539 na 1000-1100 o/min 2 brza trosi meni oko 1l na kj sa transportom do njive i rasipacem od 400kg zahvata 8-9m u zavisnosti od vestaka.
 
Moze i na 1400-1500o/min samo sto onda sire baca i kad nije bas ravno lomi se rasipac na struckanjima. Ne zurimo, nemamo puno pa sve stignemo na vreme.
 
@pocerina
Da jednu rucicu. Moze da ide po x i po y osi. Sto ce reci, da mogu da podesavam koliko da baci na levu a koliko na desnu stranu po x osi dok po y podesavam na koliko od tih 13 podeoka hocu da radim.
 
treba mi ovaj deo
img20140303172830.jpg

img20140303172847.jpg
i onaj levak, ili kako se vec zove... hvala u svakom slucaju! Javljam ovih dana gde sam nasao

Bio juce u gradu pitao za ovaj deo, kaze covek kao iz topa 80 evra + pdv i ceka se nedelju dana... Sta raditi, da li je puno 100 evra, da li cekati neki vasar....
 
@Rodic: Bio juce u gradu pitao za ovaj deo, kaze covek kao iz topa 80 evra + pdv i ceka se nedelju dana... Sta raditi, da li je puno 100 evra, da li cekati neki vasar....
I ja menjam neke delove tako da nedelju dana ti je svuda a ako cekas vasar pa ne nadjes nista...sta si onda radio :sta:,ovako znas kad ce a sezona je pocela :cao:
 
Nazad
Vrh