Rasipači mineralnog đubriva

Mozda je bas suprotno.. sin ulaze u poljoprivredu, a otac se propio ili kocka.
Sin poludeo i okacio oglas da povrati svoju imovinu.
Nadam se da ce se neko javiti
 
Ko je lud da se javi bre.On prijavi krađu i dođe sa milicijom i uzme ti rasipač,a sa parama možeš da se pozdraviš.Ima tu raznih mućki.
Jedan naš član se par dana raspitivao oko tog rasipača.Nadam se da ga nije kupio.
 
Kada sam kupovao sejalicu pre dve godine,prodavac je imao na prodaju dva takva rasipaca, radili jednu ili dve sezone.
 
24qpop5.jpg


Šta mislite o ovim rasipačima?
 
@mcbaycow
Odlican rasipac,od boljih marki,jako dobar kvalitet materijala a i rasturanja djubreta,ja sam se dvoumio izmedju njega i amazonea,ovaj je bio povoljniji pa je to presudilo.
 
Hvala na savetu, ali mi se ne svidja disk neki šestougaoni izgleda kao da se neko igrao pa sekao, a ne znam da sulky ima takav tip diska... malo mi je sumnjiv...
 
Hvala na savetu, ali mi se ne svidja disk neki šestougaoni izgleda kao da se neko igrao pa sekao, a ne znam da sulky ima takav tip diska... malo mi je sumnjiv...
Zasto ti to nisi slikao ,taj disk?
Ti dobro znas da tvom kumu i meni takav posao ne bi mogao da se omakne.
Mi bi to od table lima namestili.
 
Ми смо узели Amazone ZA-F 803. Чини ми се да је од 600 литара, а ми планирамо још мало да га надоградимо. Хтели смо са хидрауличним отварањем, али нисмо нашли што смо тражили, а сезона се полако ближи.

untitled.jpg


untitled2.jpg


20140204141252.jpg
 
Nazad
Vrh