Rasipači mineralnog đubriva

Nije tako bacao dok nisam podesio lopatice po Bobovom principu koji je postavio na forumu.Malo je trebalo na špinglu dići desni kraj rasipača gledano od nazad i bilo bi idealno.
 
Evo i domaceg Vicona.Da li ima neko?Kako se pokazali?
akcijskareklamaweb.jpg
 
Ja nisam ni imao prilike da vidim kako ti lulaši rade.Rasipaju li oni ravnomernije od ovih sa jednim diskom i mora li đubrivo biti jako kvalitetno da bi lepo radili?
 
Ja nisam ni imao prilike da vidim kako ti lulaši rade.Rasipaju li oni ravnomernije od ovih sa jednim diskom i mora li đubrivo biti jako kvalitetno da bi lepo radili?
Lulasi odlicno rasipaju,dok ga nisam imao,nisam ni znao sta je ravnomerno rasporedjeno.
Djubre nema veze kakvog je kvaliteta,sve se odlicno razbaci.
 
Trebalo bi da je dobar , najvažije je da nije previše truo u samom dnu koša i da zupčanici u tom njegovom diferencijalu da ga tako nazovemo ne preskaču . I ako ima lufta izmedju hoda dva diska čini mi se da ne smeta . Moj ima dobar luft kad okrećeš diskove rukom dok drugi ne krene ali u radu sve funkcioniše kako treba.
 
Moguće pogledaću , hvala ti . Pretpostavljao sam da je nešto što nije lako rješivo pa nisam ni dirao , a dobro me služi oko 1000kg ima kontrole iz kabine.
 
Nazad
Vrh