Rasipači mineralnog đubriva

Tovarim na njivi imam rasturivac od 1500l sa podvozom od skoro kad bi me neko pitao sa ili bez podvoza uvek bi reko d bude na podvozu.Moj traktor ISKLJUCIVO vozim ja toliko o rukovaocu,mogao bi sa njim i nedeljom do pijace.
 
Тaktor od 5,5 tona težine sa nosivošću hidraulike od sigurno 6-7 tona. Rasipač od 1500 litara pun dapa mapa i slično može nositi na kraj sveta i nazad ...
 
Jel postoji sansa da se rasipac na podvozu prevrne,ako se slucajno upadne u neki razor,ili nesto slicno? Meni deluje visoko na podvozu...
 
Jel postoji sansa da se rasipac na podvozu prevrne,ako se slucajno upadne u neki razor,ili nesto slicno? Meni deluje visoko na podvozu...

Postoji, o tome smo pokusali da diskutujemo al’ Milos navalio ko smrt na babu kako je podvoz dobar, pa dobar, i nismo ni stigli do do dela gde nije dobar… Gde su losi atarski putevi, jos ako je blato, lako se nasedne, a moglo bi da dodje i do prevrtanja…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje za vlasnike Donder rasipača koji ih vuku na kolicima. S obzirom da je rasipač na kolicima na nešto većoj visini jel sukladno tome ide neka korekcija (zahvata) na lopaticama ili su postavke identične?
 
Ne stoji vislje...u katalogu stoji da ne sme da stoji nize od 80 cm i to je to.ove godine smo i psenicu posejali sa njim...sasvim korektno.
 
Nazad
Vrh