Rasipači mineralnog đubriva

Vlada BB

Hvala,jbga ali za swe ovo treba puno puno raditi.

Dragan 82

Njegova redovna cena je 5700 evropljana.

ZR-ac

Nisam uzeo posto nisu imali, ali nameravam da kupim nadogradnju od 1000lit + ovih 1500lit i onda ::traktor::

UnIvErSal 774

Od 18-24m sa ovim plocama.
Napravi sam, idi vidi kako su Vlada i Sava napravili nadogradnju, kao original a kosta sigurno manje od 800 evra koliko nadogradnja kosta
 
Meni su rekli da nadogradnja od 1000lit kosta 500 evra.

Slavko91

Sta je tu je,kako kazu ..i .....svoga konja hvali ali ja mislim da je amazon vrh vrhova sto se tice prskalice i rasipaca..
 
Nemam nikakvu tablicu za ovaj megametal... Bio na selu i totalno zaboravio pogledati kako sam lopatice stelao da vam prenesem... Da se razumijemo, svakako imam u planu kupovati rasipac s klatecom cjevi, samo nikako da dodje na red. uvijek izleti nesto prece, tako mi za male pare promace skoro pa nov vicon... naici ce drugi, ne bojim se ;)
 
Lackoigi Amazone je ste lep i sve je ok. Ali ovde u CH nista se vise ne prodaje nego RAUCH ( mislim da sam ispravno napisao ime). Ja puno volim Amazone , jer u Srbiju imaju veliku potraznju.
 
Taj RAUCH je bio ovde u BNS-u za 4500 eura sa PDV-om zapremina ako se ne varam 1200 l.
E sad šta je bolje svodi se na ono" u moga tatka pogolema patka".
Sigurno je da su oba vrhunska ostalo su nijanse.
 
Sulky ima isto lepu boju. Nisam do sad naleteo na povoljne cene i nisam mogao da ih kupujem. Bio je jedan datrajali Rauch 1000l u jednoj garazi . Ja ga gledam a on svud zrdjao probam ja njemu diskove , a oni se otezano okrecu . Kazem ja garazisti dzabe da mi ga das meni ovaj ne treba. Kad danas vidim da ga kupila od njega druga garaza, bas se pitam sta ce da urade snjim?
 
Sulky ima isto lepu boju. Nisam do sad naleteo na povoljne cene i nisam mogao da ih kupujem. Bio je jedan datrajali Rauch 1000l u jednoj garazi . Ja ga gledam a on svud zrdjao probam ja njemu diskove , a oni se otezano okrecu . Kazem ja garazisti dzabe da mi ga das meni ovaj ne treba. Kad danas vidim da ga kupila od njega druga garaza, bas se pitam sta ce da urade snjim?
Pa ne razbacuje vestacko djubrivo boja vec mehanizam ili ja mozda gresim...
 
Ma ne kazem da boja razbacuje. Nego boja je po nekada presudna u izboru izmedju dve masine mama pepoznatog kvaliteta.
 
Lackoigi čestitam, kada stiže prskalica u toj boji ? ;)

Da li si možda uzeo i elektroniku za rasipač ?
 
Drugar je uzeo isti takav pre par dana.Amazone jeste jedan od najboljih kvaliteta rasipača a ovaj je profi i tako se vodi.On je uzeo sa dva para različitih lopatica.
 
Odlično rešenje za džambo vreće:
2dmejp.jpg
 
Ima ovde u CH ovakve dizelice za Big-Bag. Ali se nikada nisam nesto puno zainteresovao za njih da ih uvozim. Verovatno sto u moj kraj nema Big-Bag.
 
10znsrb.jpg
[/IMG]
8z2x5s.jpg
[/IMG]
24muqdi.jpg
[/IMG]
Ovim smo se ponovili pre nedelju dana Amazone ZA-U 1501,ali nikako da stigne na red od snega i ugovora.Interesuje me da li je i kod vas skala za podesavanja kolicine u ovakvom intervalu (0-80).
 
Nazad
Vrh