Rasipači mineralnog đubriva

Bez problema,ja sam jednom sipao dzak uree,jel verujes da je na lulu picila voda,razbacao je normalno.
 
Ako si zainteresovan ja cu ti prodati, meni ne paše a tebi jeste, ne bi bilo skupo. stanje jo OK

c42ly.jpg
 
Posto vidim da ima dosta strucnih ljudi u ovoj temi interesuje me sa koji je bolje sejati psenicu sa vikonom ili sa diskom.[Znam da je najbolje sa sejalicom a posto ne sejem veliku povrsinu ciklon bi mi radio dve funkcije].
 
Stigao rasturivac...Firma ORMaric Starcevo kod Panceva,500 litara,235 evra,sito 1000 dinara i tockovi 400 dinara,garancija 2 godine,videcemo kako ce raditi...nadam se dobro...






 
pocerina hvala ti do boga . Ti si mi pomogo sa one tvoje slike rasipaca sto si nakacio na predhodnoj stranici , tako da sam se ja orijentisao ca mojim cenama prema njima i uspeo sam da prodam moj Amazone 402 za 420e umesto 350e. Pocerina imas pice kad se vidimo.
 
@ SasaK

Imam i ja ciklon sa jednim diskom i mislim da je od svih gore navedenih na zadnjem mestu.
Ne razbaciva djubrivo ravnomerno na obe strane.
 
Kod nas se masovno koriste jer su jeftini ali i takav kvalitet.Moj me sramota i da slikam kako je urnisan za 5 godina.Ali kad je cena 250 eura može posle 20-tak vagona i na otpad.
I moje je mišljenje da rasturivač sa jednim diskom najlošije baca(najneravnomernije)
 
Nazad
Vrh