Rasipači mineralnog đubriva

Ovako na izgled ne izgledaju lose bar sto se tice odrzavanja, ima plasticni rezervar, jedino sto mislim da mu je mana samo jedan tanjir, ali za manje povrsine sigurno zadovoljava a cena je sigurno pristupacna

---------- Poruka napisana u 22:17 ---------- Prethodna poruka je at 22:15 ----------

A ovaj sa 2 tanjira mi se bas svidja, ako neko zna cenu nek objavi post
 
U planu mi je da kupim nov rasturivac na prolece pa se raspitujem koji su dobri i cene.Svidja mi se sto je plasticni rezervar,a mislim da dobro rastura i sa jednim diskom,uzimao sam od komsije sa jednim diskom,jednako rastura na obe strane!
 
Kad sam bio u Rumi kupio sam hidrulicni klip,hocu da namestim na rasturivacu hidraulicno zatvaranje,a otvarace uz pomoc opruga,tjs bice kao original na amazone.Prilicno je udaljen od traktora,pa nemogu da dovatim rucice.
 
dg3339.jpg

vwribt.jpg

714fvn.jpg

6t3b45.jpg

23lch1f.jpg

20z71ia.jpg

1f3pe.jpg


Za Kish Roberta...
 
N.A.
Dobar fazon..

Dragan82
Sto se mesas kad uopste nemas pojma o cemu se radi... I nemoj sad da mi pricas kako ti imas ovakav ili onakav rasipac posto me ne zanima... Ti slobodno nosi u topionicu sta god hoces...
 
Pocerina ciji su to rasturaci? Ako su tvoji , ja se izvinjavam. Ja sam mislio da si ti negde slikao u prolazu.
 
Nisu moji, isao sam da ih pogledam ko jednog coveka... Ako je boja spala i ako su malo korozirali ne mora da znavi da su krsevi, mnogo je bitnije kakva su kucista a to se sa slike ne moze videti... Cetkica i farba sve to srede...
 
Ja se izvinjavam obojici i necu da kazem sta sam hteo da kazem. Oprostite obojica ja vas pozdravljam.

---------- Poruka napisana u 22:20 ---------- Prethodna poruka je at 22:16 ----------

Pocerina zanima me posto mu je onaj iz sredine?
 
Nazad
Vrh