Rasipači mineralnog đubriva

Rale83,i ja imam istih problema sa rasipacom,samo sam ja moj odmah zastitio sve neofarbane delove,a sada cu da probam na ona dva diska da sipam sredstvo protiv rdjanja.
 
Gde ima da se kupe delovi za ovakav rasturivač



r2q3pi.jpg
 
Koliko Vam se isplati da idete skoro do Rume zbog rasipaca ??
Prvo to da resimo posto covek bas ne voli da se deli njegov broj,a ni slike necete dobiti jer covek bas puno radi zemlje.
Ja sam nesto drugo kupio od njega pa znam situaciju.
 
Koliko Vam se isplati da idete skoro do Rume zbog rasipaca ??
Prvo to da resimo posto covek bas ne voli da se deli njegov broj,a ni slike necete dobiti jer covek bas puno radi zemlje.
Ja sam nesto drugo kupio od njega pa znam situaciju.

Isplatilo bi mi se, jer cesto idem prema Somboru.
Pre dva meseca sam bio na vaseru u Rumi i video sam neke sa plasticnim koritom za oko 200tinjak evra ako se dobro secam, a uzeo bi i zadnji utovarivac za djubre koji je na kraju dana bio od 140 do 180 evra, ali j....a nisam tada imao gde da potovarim to sve bio sam sa putnickim autom, kupovao neke reduktore i glavcine...
Samo da nema taj lik iz Rume oglas da prodaje dva rasturaca za 150 evra, jedan kompletan a jedan samo korito?

Hvala jos jednom North ARMY
 
Kupio sam rasipač AMAZONE ZAU 1001 pa me interesuje ako neko ima isti takav sta zna o njemu a naročito o podešavanju?
dsc00009rl.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Imas na njemu tablicu za podesavanje ili mozda si uz njega dobio neki prirucnik?
 
Zvao sam ga telefonom rekao mi da za takve starudije kao sto je ovo sto sam ja kupio nema nista bas tim recima.
 
ZR-ac

I tvoj je isto kao ovaj ZAU ili nesto drugo? Koja mu je radna sirina,mozes podesiti ili je fix? A da i kolko stane u njega ?
 
Nazad
Vrh