Radovi u malinjaku

24eacaa6c1911ca9c333e2f5dbfa136a.jpg
c73f4153ba212ceb9077609c887b0057.jpg
94a5d4fb98ef966b0540aa7a6d20571a.jpg


Poslato sa HUAWEI MT7-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ako si imao mogucnosti trebao si ici veci razmak,ali sta da se radi kada je vec tako. Smetaces i ti njoj i ona tebi na malom prostoru :osmeh:
A odrzace se,valjda je najgore proslo...
 
Naprskao sam malinu pre dve nedelje kvadrisom i nurell d. Zbog obilne kise kojoj nema kraja, kako vam se cini da.nalrskam kad malo stane Promesom, svicom i berry. Malina je u cvetanju. Negde se formirao i predplod zelene boje.
 
Kod mene potop u malini, ja ću čim prodje kisa, i spadne rosa Ići sa promesom + pehar+ nurelld i slavol.
E sad pitanje da li se moze mešati slavol sa aminokiselinama tj može li se mešati više preparata za prehranu odjednom np slavol i amiksol i ff berry?
 
Kod mene potop u malini, ja ću čim prodje kisa, i spadne rosa Ići sa promesom + pehar+ nurelld i slavol.
E sad pitanje da li se moze mešati slavol sa aminokiselinama tj može li se mešati više preparata za prehranu odjednom np slavol i amiksol i ff berry?
Ja cu svic umesto pehar..mada je dobro resenje i slavol umesto berry.
 
Pozdrav kolege,zanima me dal" neko ima u ovoj grupi da je sadio malinu pod plastenikom,treba mi par informacija...
 
Ako nije problem ja da iznesem pitanja mog dragog komsije.
Naime pita se covek sta je ovo. Ako mozete da odgovorite ili da iznesete neke informacije o ovom problemu, bilo bi dragoceno.
SdhFQsC.png

0cAFCbD.jpg

dxDT8CS.jpg
 
Jeste, mislim na plod koji ima neke crvene tackice. Ali brine me i ovi listici koji su sasuseni i suvi na narednim dvema slikama.
 
Pitaj

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Planiram polku ili himbo top pod plastenikom al mi je jedini problem gnojidba (jel ide samo kroz sistem i folijarno) i razmak izmedju redova ne znam koji razmak da stavim mnogo mi je 2.8m razmak za polku koja je na otvorenom pa sam planirao 2m mozda cak i manje pa ne znam hocu li se zeznut ako ostavim toliko malo. Imam jedan plastenik od 100m2 pa hocu da ga iskoristim maximalno dzaba mi kupi prasinu.
 
Planiram polku ili himbo top pod plastenikom al mi je jedini problem gnojidba (jel ide samo kroz sistem i folijarno) i razmak izmedju redova ne znam koji razmak da stavim mnogo mi je 2.8m razmak za polku koja je na otvorenom pa sam planirao 2m mozda cak i manje pa ne znam hocu li se zeznut ako ostavim toliko malo. Imam jedan plastenik od 100m2 pa hocu da ga iskoristim maximalno dzaba mi kupi prasinu.
Koliko je sirina plastenika? Ja gnojim folijarno i kpk

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
 
Slavol se pokazao odlično dok berry i nije bas,bar kod mene.
SLAVOL je po meni odlican,ali Rusi kazu da ne treba na stres uvek odgovarati AUKSINIMA jer ako biljka formira plod nije dobro da intenzivira rast listova jer smanjuje prinos plodova,tako da malo izguglaj o EPIN EKSTRA I CIRKON...POZDRAV

- - - - - - - - - -

http://www.ekoplantserbia.com/
 
Nazad
Vrh