Psenica 2015-2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ingenio,mislim da je sejan oko 22 Oktobra,predusev kuruz(rodio 7t/kj),dva puta teska tanjiraca,baceno 200kg/h Map-a i 430kg/h An-a(u 2x),sledi zastita i korovi
ejtwn8.jpg
 
Ovde će pričekati jer je u parcelama blato.Hvata se i lepi za noge da ne može da se hoda normalno.Izgleda da su iznikli i prošlogodišnji korovi jer ima svih mogućih vrsta što skoro nisam video.
 
Drugar zove veceras i pita jesam li obilazio psenice,ja mu kazem da jesam ali u sirokom luku:haha:Posejao njivu 1,7 hektara Apac,stim sto je odvojio 50 ari i posejao semenski Apac a ostatak 1,2ha apac xxxxx reprodukcija.Kaze ovih pola hektara semenskog znatno losije stanje i rdja ga uhvatila da mora sutra prskati pod hitno a ostatk njive puca od zdravlja.Sejao je na sejalicu IMT,usluzno mu posejao kolega iz susednog sela.
Ja nisam isao do njive ali sve su sanse da ce rdja,septorija i ostala sranj...da jedu zita.
 
Čast sa Nurelle D insekticidom.Kažu da bi mogli imati mnogo veći problem na kukuruzu jer će druga generacija preći na njega.O sveta kravo.Samo nam fali najezda skakavaca kao u južnoj Rusiji i možemo ići u tri pm.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh