Prskalice

Posejao sam danas nesto soje, sutra bi oprskao totalom i dubinsko, hteo bi predvece i da povaljam kembridz valjkom, da li bi smetao taj sistem rada na delovanje hemije?
Ps. Sad vidim da sam mozda i pogresio temu 🙈😁
 
Ja menjam ulje jednom godisnje u pumpi,nije to neki izdatak a dobro je,nekad i pre ako pobeli ulje,otisla membrana..
Sipam 15w-40,mada uputsvo kaze Hipoidno sae90
 
Ma radi sve u šesnajst! Oprskao već dosta a nikad da uvatim vremena da dokumentujem. Elem, imao sam mali peh. Prvo probanje i puštanje u rad kad isključim prskanje (prebacim na mešač) htelo je malo da propušta na dizne, kao da ne zatvori do kraja. Posle savetovanja sa serviserima došli smo do rešenja. Pošto sam ja sve povrate sa razvodnika izveo u jedan povrat koji imam na buretu, kad prebacim na mešač onda se preko mešača kroz prelivno crevo sa sekcija malko vraćalo na dizne. Onda su mi rekli da tu treba da se ugradi nepovratni ventil, da kad ide voda na dizne višak preko preliva sa sekcija ide kroz taj ventil u povrat u bure. A kad prebacim na mešač onda taj ventil neda da voda ide u kontra smeru kroz taj preliv na dizne. Posle ugradnje sve radi kao singerica. Biće uskoro i slikovito dokumentovano...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh