Prskalice

Za jedno maximalno 3 sekunde dodje do zadatog pritiska.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Što je problem da na kraju ne daje zadati pritisak prskalica? Čini mi se da se to događa kod pojedinih otrova?
 
Vala bas! Kupio sam IDKT 4 pre 3 god, i sad IDK 3. Odmah se setila da sam vec kupovao kod njih, postu nisam platio i najjeftiniji su bili.
 
Nije mi do 100 200din za jedan nosac koliko mi u sezoni znaci kad sam danas narucio i sutra stiglo.
E, zato lepo pre sezone poručiš od svega po par komada da imaš rezervu. Jbg, sranja, zapinjanja, pucanja, gubljenja i lomljenja se dešavaju. Za mnoge stvari je odgovoran ljudski faktor a za mnoge sitni mali gremlini
 
Koji nosac,koja dizna,filter i najbitnije o ring gumice za sve i svasta na prskalici,ne treba nista vise.
 
Jesi te odbojnike kupio sa prskalicom ili si posebno kupovao, moracu ovih dana da poručim...
 
Da se tako polomi ne bi mi ni bilo zao, nego kada sam otvarao krila, svuda gledao osim u njih, prskalica bila nagnuta pozadi i krene i drugo krilo i ocesa ovo i ode nosac dizni. Sad nosim i vise komada...
 
Pozdrav kolege. Da li je neko imao problem ili mozda zna zasto ne mogu da podignem radni pritisak na Argomeh. Prskalici? Koliko sam primetio mogu da ga spustim a ne i da ga podignem. Inace imam stelovanje i paljenje sekcija u kabini? Da li postoji neki hilter koji bi mogao da se ocisti?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pogledaj onaj mali filter na razvodniku

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh