Prskalice

Pa nazalost je tako,ja vec drugog izbora nisam imao,mada kazu da su se dobro pokazale.
Ima dva steznika sa svake strane na kojoj klize nosaci grana po vertikalnoj konstrukciji.
 
Pa nazalost je tako,ja vec drugog izbora nisam imao,mada kazu da su se dobro pokazale.
Ima dva steznika sa svake strane na kojoj klize nosaci grana po vertikalnoj konstrukciji.
Drugar(clan kum) ima istu takvu kao i ti,ali je zute boje bure.
I sve ima te nedostatke sto si ti naveo,da ti fale.
Tu zutu nisi gledao?
 
Ja kada sam bio kod njega mi je rekao da su sad sa plavim,bar za ove od 600 litara.
Ne znam da li se to odnosi i na ostale,ali za 600 litara mi je tako rekao.
 
Ljudi ja sam u procesu kupovine prskalice pa me sve zivo zanima ne zamerite. Evo sad me zanima na prskalicama koje imaju tri rezervoara cemu sluze sva tri ? Aj znam za jedno veliko gde je pomesana hemija i voda aj drugi za pranje ruku ali za sta je treci rezervoar ?
 
Ljudi ja sam u procesu kupovine prskalice pa me sve zivo zanima ne zamerite. Evo sad me zanima na prskalicama koje imaju tri rezervoara cemu sluze sva tri ? Aj znam za jedno veliko gde je pomesana hemija i voda aj drugi za pranje ruku ali za sta je treci rezervoar ?
veliki je za hemiju to znaš mali je za pranje ruku a treći je za pranje nogu i cipela da se kabina ne isprlja ::namigivanje:::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:
 
veliki je za hemiju to znaš mali je za pranje ruku a treći je za pranje nogu i cipela da se kabina ne isprlja ::namigivanje:::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:

Au bre vi pidikanci kad objasnite,objasnite slikovito. Imam ja jednog jako dobrog druga iz Bavanista Ivan - Šeća takav odgovor bi mi i on dao samo bi mi jos dodao "Vi Bosanci ne znate ni ovu sa jednim da koristite a ne sa tri bureta " :haha: ali ipak hvala na iscrpnom odgovoru :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

ban.novo selo pise vec u prethodnim stranicama druze,al 3 je za ispiranje same prskalice na njivi...

Hvala zemljak na odgovoru :ppozdrav: Živijo
 
Vinogradarske grane

Jos uvek nisam odlucio koje dizne, da li kupaste ili vrtlozne ili je to isto? Sta bi bilo najbolje za vinogradarske grane?
14o6ttl.jpg

1ovted.jpg

m7956b.jpg
 
Nazad
Vrh