Prskalice

Ali kad npr otvorim levu i dok otvara desnu onda ne lupu leva od pod kao sto bi bilo sa MRX kad 1 skupim i ako nije zakljucan kopir da udari. Moram se malo poigrati,neki dan zurio da je operem koliko toliko i popisem sta je za zamenu.
 
Kopir otkljucas i nediras ga vise,ja imam sa dva prekidaca samo,nemam taj srednji
Nivelacija treba samo kad prskas sa pola grana a druga polovina sklopljena,u ostalim slucajevima nebitna stvar

Sent from my moto e(7) plus using Tapatalk
 
Ali kad npr otvorim levu i dok otvara desnu onda ne lupu leva od pod kao sto bi bilo sa MRX kad 1 skupim i ako nije zakljucan kopir da udari. Moram se malo poigrati,neki dan zurio da je operem koliko toliko i popisem sta je za zamenu.
Nort, jel to 600l koliko je bila polovna?Koje godiste?

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Ako neko zna za Agromehaniku belo bure da bude i 12m grane u losijem stanju i da je povoljna molio bih javite mi. Kupac je dao kaparu za moju koja je kao nova a nije ni video, pa racunam mogao bi se tu jos neki dinar zaraditi da mu dam tu drugu.
Kao oni u Dolovu gledas 539, krenes kuci on postane 533.
 
Sad sam je gledao, cini mi se da nine bidzeno. Ova hidro creva sa plavim "buzirim" su od klipa za nivelaciju.
Druga kocka je za otvaranje i cini mi se da je ovaj tockic za protok.



 
Grane su iste kao na mojoj, ne izgleda da je ista budžano, kod mene se fabricki grane otvaraju samo posebno leva posebno desna, nema opcija obe u isto vreme, imam četiri creva. Kopiranje terena radi samo kad su obe otvorene, kad se jedna strana zatvori zategne se ona kratka sajla
 
I kod mene je posebno leva,posebno desna ne moze obe zajedno.
A jel imas ovaj klip za nivelaciju i jel ti prvi taster na komandama ima neku funkciju?
 
Na turskima izbacili taj nivelišući klip.Prednost je što su sad 2 creva u pa radiš direktnim ručica u kabini a mana što nema tog klipa za nivelaciju i posebnog klipa za levo i desno krilo.A interesantno
da uopšte nemaju pripremu da to bude oni elektro-hidraulični ventili.Baš bezveze.
 
Na turskima izbacili taj nivelišući klip.Prednost je što su sad 2 creva u pa radiš direktnim ručica u kabini a mana što nema tog klipa za nivelaciju i posebnog klipa za levo i desno krilo.A interesantno
da uopšte nemaju pripremu da to bude oni elektro-hidraulični ventili.Baš bezveze.
To bi majstorčina očas posla modifikovao da budu nivelišuće.
 
Nazad
Vrh