Prskalice

Ali neću smanjivati vodu, svi pesticidi su u toj potrošnji cca koje koristim...
 
Nije mi bas jasno ali ok. Bolje da ne tupimo dalje.
Ja danas prskam,iskljucim kardan izadjem da pogledam,i vidim da je sve jedan list okupan,i obavezno stavljam okvasivac. Ne vidim razlog da to moze da bude lose
Ako si ti zadovoljan radi radio bih i ja s njima da sam bio zadovoljan ali jednostavno nisam bio i odustao od sam od id dizne.
 
Radio juče po vetru sa onim Agroplast diznama, vidi se kako savije mlaz od udara vetra, kod nas ovih dana baš duva košava strašno...
Milovane jel bi mogla jedna slika dizne?

Pidikanac uzeo sam ih pre 2-3 nedelje.
 
Skoro video odakle zemlja i sitan pesak u prskalici.Nisu dobro zavili na izlaz iz filtera ka pupmi. Nakrivo zavili i navoj malo napuko pa je tu uvlacilo.
 
Pod cesmom ja to perem.Ako vidim da se dizna zacepili koritim malu iglu da izvadim sljam ako nece pod vodom ili vazduhom da izadje.
 
IDK zute dvojke, imam i jako zadovoljan sve potamani a imt 560 nema problem sa ovom brzinom. 600 lit Agromehanika oko 5,5 hektara sa jednim punjenjem.
110adf8fccd2629c3650342011fe3374.jpg


Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Pisao sam da sma imao problema da mi opadne pritisak. Otvarao ponovo pumpu, sve pretresa. I na kraju se setim da otvorim onaj filter. Mila majko, čega nije bilo tu. Dobro je mucenica i radila.
 
Da tu ima filter :),sakriven.Izbaci filter odatle,a kupis ovako nesto samo manji,postavis ga na usisu,izmedju pumpe i tog injektora,tako je kod mene na prskalici,puno pristupacnije i brze za ciscenje.
 
A šta fali onom ventilu sa filterom? Odličan ventil po meni, usis iz tanka, usis iz kanala i ispuštanje iz tanka, sve u jednom. Imao sam ga bar 20 godina na prskalicama. Ova veliki sto si okačio je dobar, preko njega moze da vuče npr. iz kanala vodu ali mi treba posebna slavina za ispustanje iz tanka jer ovaj nema tu mogucnost.
 
Ako je ovo isto sto mislimo,ovo gov... da prostite ima jako glupo resenje vadjenja filtera sa tom glupom kajlom ili kako se vec zove,ja svaki dan perem sve filtere,a nzm kako bih da tu ima filter unutra pa svaki put se saginji dole,kombinirke cupaj kajlu,vadi filter ....
@N_emanja Montiras ga negde gde je pristupacno,iz onog starog injektora izvadis filter samo,a crevo iz njega dovedes do ovog novog,a iz njega dalje u pumpu..Nzm jel i kod ostalih isto ovako ,mislim taj stari tip injektora,ja ga koristim samo za ispustanje vode iz bureta.


 
Poslednja izmena:
Imaš u Sr.Mitrovici šta god hoćeš.
Ako treba kontakt šaljem na p.p
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh