Prskalice

A ima i onih nosaca dizni ,gde 2 obicne dizne navrnete i bude isto kao idta,idkt.Ili navrnete 2 idkt i dobijete 4 mlaza :LOL:.
 
Potrebna pomoc:gde naci poklopac i zljeb za poklopac za prskalicu Am 400 litara?u pitanju je stara prskalica,sivo bure.zvao sam na par zvucnijih mesta,ali nemaju.
 
Imao sam ja ako nike baceno pogledacu sutra ako mislimo na onaj gumeni sa rupicom u sredini i pise KZK na njemu
Ne znam kako je izgledao stari,to je od strica prskalica,pa je mene pitao da li mogu da mu porucim ako negde ima da se kupi.jedino sto znam je da se zakrene malo da se zakljuca i da je precnik oko 23 cm.
 
Pa jel nema u MBV da se kupi poklopac ili ceo nosac poklopca i poklopac?
Ja sam na mojoj žutoj od 400 litara pregazio orginalni. Kupio zamenski koji mi se čak i više svidja, a savrseno dihtuje.
 
Imam ja neki poklopac ako odgovara javi se
fdb2f1995d46593bbd06b9ba34e85e39.jpg
53fba9a19e30e5fb6a445fce86ae3849.jpg
164a12d5e9700dddb2557090269f1a7b.jpg


Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Mislim da nije..slican jeste,ali ovaj je gumen i vrv se samo navuce.hvala u svakom slucaju...
 
Mozda Krokus iz Goloboka? Imaju u ponudi sve i svašta, i ako nemaju na sajtu pozovite ih i pitajte.
 
Pozdrav svima. Novi sam clan, pa se izvinjavam ako je vec bilo diskusija o duzini grana za prskalicu. Uzeo bih novu am. prskalicu a ne znam da li da uzmem 12 ili 15m grane. Iskustva me zanimaju. Dosad sam prskao sa 12m kopirajucim i navikao sam se ali sad mi je i ciklon veci pa mozda da ih uklopim na 15metara. Hvala svima
 
Po meni je to maksimum a da se ne lome grane. Može i veći raspon ali onda moraju dobra ojačanja, a to onda čini prskalicu teškom, pa više košta...
Naravno, ako je zemlja u većim komadima i u ravnici.
 
Nazad
Vrh