Prskalice

Шта бре 200еур ,па та твоја пумпа кошта толико ,под хитно тражи другог
 
Није луд него безобразан ,оће да наплати као да је радио генералку мотора
 
Ja sam moju servisirao pre nego sto sam prodao burazeru,4 membrane u Backom Jarku oko 3000din,to sam uradis,ja razbucao-spakovao za sat vremena.Mnogo trazi.
 
Ma strasno bezobrazan lik,napukne ova plastika sto sto se srafe ova creva za dovod i odvod preparata,odneo mu da promeni taj deo uzeo mi 4000 din. I rekao kao membrana ti je losa misli da nece jos dugo(zakljucio na osnovu zvuka) i kaze remont je 200e. (cak sumnjam da je on i bocno nekom iglicom da bi napravio sebi posla). Reko majstore ko jednom dodje kod tebe taj se vise u zivotu ne vraca!
 
To sam promenis. Ako zapne uslikas situaciju i na forum. Nama za atomzersku pumpu uzmu 5k za to. Membrane su 3k i ruke 2k.
 
Nije normalno da ti neko za posao koji realno treba sat vremena uzme toliki novac. Da se razumemo nisam skrt ali treba biti realan.
Sad pred sezonu promenuo sve gumice na pumpi. Samo malo volje i vremena odvojiti pred sezonu i svasta se moze uraditi da rad sa masinama i potecijalnim kvarovima u sezoni bude izbegnut.

Kolega gore dao gore neko poredjenje gudalo violina, sto ne stoji ni naj manje,to je nesto za sta treba veliki trud i vestina i sluh i talenat.

Da li vi stvarno mislite da treba imati talenat za odvtanje i zavrtanje matica i srafova kako bi jednu toliku prostu stvar kao pumpu rastavili i sastavili a za to naplatili toliki novac. Neki majstori su se povampirili, osetili da je nedostatak veceg broja majstora pravi momenat da se musterije oderu.
Keramicari do pre par sezona radili 7 do 9 e m2. Sada cujem i do 15e traze.
Moj slucaj . Radim izolaciju terase pitam za cenu i gazda firme kaze cenu na koju sam pristao, i kaze poslace zeta i radnika. Kada je posao bio gotov pita moja zena da plati , zet kaze cenu duplo skuplju od dogovorene i pocne da filozofira. Plati mu moja zena malo vise od cene koju je rekao gazda i dovidjenja. Bezobrazluk nevidjen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma strasno bezobrazan lik,napukne ova plastika sto sto se srafe ova creva za dovod i odvod preparata,odneo mu da promeni taj deo uzeo mi 4000 din. I rekao kao membrana ti je losa misli da nece jos dugo(zakljucio na osnovu zvuka) i kaze remont je 200e. (cak sumnjam da je on i bocno nekom iglicom da bi napravio sebi posla). Reko majstore ko jednom dodje kod tebe taj se vise u zivotu ne vraca!
Posalji u Backi Jarak,njihov majstor rasturi i javi ti sta mora da se menja a sta nije jos za menjanje pa ti sam odlucis,ali svakako ruke i delovi nece biti preko 10000.00din
 
Meni je otisao semering na istoj pumpi kao Dobrincan sto ima. Oprskala mozda 30 jutara ali je istekla garancija. Zvao sam majstora u Novom Sadu u Belim njivama i tada, pre 10 godina, mi je trazio 150 e za zamenu semeringa. Rekoh neka hvala, za 150 e mogu da kupim ulje da dosipam celog zivota.
 
Ima u S.Mitrovici odličan majstor za pumpe,prodaje i delove i radi sve vrste pumpi.Mada mislim da to i sam možeš odraditi,nije to nikakva nauka.Mi kod majstora nosimo baš ako treba nešto ozbiljno da se napravi.
 
Meni je uzeo 150e za remont Rau pumpe ali su menjani kućište i poklopac membrane.Pumpa made in Rajić pa moraju originalni delovi mada je generalno najskuplji od svih.
 
Da li neko zna gde mogu da nađem povoljnu pumpu za prskalicu MIO Standard Osijek 330l? Ne mora da bude u ispravnom stanju, svakako bih je remontovao?
 
Nazad
Vrh