Prskalice

На колико бара ћеш прскати ,према том притиску се одређује и у мембрани
 
Ne znam da li se vise isplati uzeti njihov koji ugradjuju koji kosta 360e+ pdv ili uzeti bez iskljucivanja iz kabine pa kupiti u agritehnikom italijanski arag koji kosta 24700rsd
 
Kada sam ja kupovao taj ,arag, pali gasi iz kabine u istom tom tehnikomu. Pre jedno 5 godina bio je 180e


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ili cu produziti creva ili cu uzeti pali gasi iz kabine i regulaciju pritiska takodje. Paradoks moja cela prskalica kosta 500e, sada treba dati 550e za 2 njacke :D
 
Kad sam kupovao prskalicu pre 4 godine u Agrotrade u Backom Jarku je doplata za paljenje iz kabine I regulaciju pritiska bila oko 180evra, probajte kod njih, mislim da to vredi svaku paru.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Meni samo sekcije trebaju,a za ostalo cemo lako.Imam njva koje idu u klin i tu je glavni problem kod mene.Sa rkovicom sam to radio u hodu jednom rukom volan a druga otvara i zatvara ventile
 
I Ja sam odustao od kupovine el ventila,puno je to para za dva prekidaca.Nego sam i ja razmisljao da stavim u kabinu komplet razvodnik,moze lepo da se ugradi.Nego ne znam sa kakvim spojnicama da produzujem sva creva,ipak je tu dosta veliki pritisak
 
Nazad
Vrh