Prskalice

Radoslove da ne preteram al bar 3 puta jaca.
 
Treba mi pomoc u vezi prskalice i traktora. Hteo bi da kupim agromehaniku AG600l (ona sa belim buretom), a zanima me da li bi mahindra 475di mogla da je nosi punu. Prskalica je teska 220kg, a hidraulika traktora 1000kg(tako je u katalogu). Hvala unapred!
 
Ja bi ipak neke tegove na prednjicu stavio, ipak je blizu tone kad se napuni do čepa plus treba uračunati i polugu...
 
Uzmes i probas neki rasipac sa tom masom i vidis kako se ponasa traktor. Ovako niko ti ne moze reci napamet.
 
Treba mi pomoc u vezi prskalice i traktora. Hteo bi da kupim agromehaniku AG600l (ona sa belim buretom), a zanima me da li bi mahindra 475di mogla da je nosi punu. Prskalica je teska 220kg, a hidraulika traktora 1000kg(tako je u katalogu). Hvala unapred!
Zaboravi na to...samo grane za tu prskalicu (ako su15m)su teske blize 220 kg.
 
Treba mi pomoc u vezi prskalice i traktora. Hteo bi da kupim agromehaniku AG600l (ona sa belim buretom), a zanima me da li bi mahindra 475di mogla da je nosi punu. Prskalica je teska 220kg, a hidraulika traktora 1000kg(tako je u katalogu). Hvala unapred!
Ja imam takvu sa 12 metara krilima tezi oko 350 kg,kao sto je neko reko kad je napunis do cepa to ti je 1000kg ,ja moju nosim sa rakovicom ali napred treba podosta tegova
 
Hvala svima na savetima, probacemo. U susednom selu nosi je ferguson sa rasirenim tockovima i ima tegove napred(nzm koliko kg), a na mahindri su tegovi od 160 kg.
 
Inace ovu poruku sam dobio danas od agencije za ruralni razvoj Indjija

Kontrola prskalica

Ministarstvo poljoprivrede i zaštite životne sredine RS u saradnji sa Poljoprivrednim fakultetom u Novom Sadu, Departmanom za poljoprivrednu tehniku i,,PSS RUMA" doo Ruma sa opremom dobijenom kao donacija EU vršiće kontrolu prskalica poljoprivrednim proizvodjačima.

Terenska kontrola prskalica organizovaće se tokom marta i aprila 2015.godine na teritoriji opštine lndija. Kontrola u 2015. i 2016.godini je besplatna.

Ovim putem pozivamo sve poljoprivredne proizvođače, koji poseduju prskalice, da se jave ,,PSS RUMA" doo Ruma radi detaljnijeg dogovora.
 
A mene hidro-krila koštala nešto više 2000 a ja ih nisam uzeo i sad psujem taj dan kada ih nisam uzeo!!!!Crkavam sa ovim običnim o ruk krilima,samo da siđem iz traktora i da se opet penjem u njega 5 puta me ubija a ponekad se i do 10 puta više penjem i boga mi onaj koji je izmislio hidrokrila taj je pametan čovek a onaj koji ih ne kupuje debelo se zajebe!!
 
Ako imaš Agromehanika prskalicu hidraulična krila uvek možeš da kupiš naknadno i da ugradiš na prskalicu.
 
Nazad
Vrh