Prskalice

Nisam otkrijo glavni deo formule, s cenjenim,kolegom Mindjusar nece biti problem, on je covek od reci i limenke... Kad bude zgodno popicemo pivu (procitati par knjiga :) )
 
E pa to nemože tako gde su članovi komisije gde je zapisnik i još nešto snimak treba ponoviti i sa drugim telefonom kao i sa drugim manometrom najbolje bi bilo sa Moravinim .:ppozdrav::haha:
 
Danger jel to model AGS 400 EN kad prkaš sa ferčikom? Jel su to cometove pumpe na tim prskalicama,kako si zadovoljan s njom?
 
Poslednja izmena:
Naštelovao si svaka čast...ali to kod mene nije moglo,zvao već i majstore izjednačili svaku sekciju i kad kreneš ovako ko ti na snimku da zatvaraš pritisak se dizao po 0,2 bara...I ja sam to i batalio da se igram stim,dalje kad sam video da neće kako ja hoću...e sad u čemu je bio kvar neznam.I dosad sam pitao jedno pet vlasnika AM i svi kažu da im se diže pritisak na manometru kad zatvaraju sekcije.:cvetic:
 
E moj Danger nek si im pokazao.Da ne veruješ kako mi je drago da nekad i mi budemo u pravu naspram nekih sofisticiranih članova.
 
Voleo bi da vidim snimak ovde na forum od onih koji tvrde da neće dizati pritisak kako budu zatvarali sekcije pa i da ostave na kraju 1 diznu da radi i da pritisak bude isti.@

Ja imam neku Hardi prskalicu koja sa svakog ventila sekcije ima povrat u bure(kad zatvoriš sekciju voda iz nje ide u bre) tako da pritisak ostaje isti.Tek kad ostane samo jedna sekcija i zatvaraš jednu po jednu diznu pritisak raste :ppozdrav:
 
Danger jel to model AGS 400 EN kad prkaš sa ferčikom? Jel su to cometove pumpe na tim prskalicama,kako si zadovoljan s njom?

sa s prskalicom sam PREZADOVOLJAN,a ferdzika se samo sigra s njom s 200 kilo tegovi odnazad kad se gleda odnapred.......:osmeh:

- - - - - - - - - -

E moj Danger nek si im pokazao.Da ne veruješ kako mi je drago da nekad i mi budemo u pravu naspram nekih sofisticiranih članova.

moro sam brate da snimim kad provociraju ovi pojedinci,nisam imao nameru da dokazujem jer nemam bas vremena na zezu al sam iskoristio priliku jer sam taj dan zavrsio prskanje soje i onda sam je dobro prao kako bure tako i pustao dosta vode kroz grane da je operem sto bolje da nebih prosao kao i clan Kiraj jer sam to vece krenuo u folijarnu prihranu suncokreta pa reku da nebi bilo belaja.....i onda sam se setio i snimio

- - - - - - - - - -

Da, da, ovo vam je najnoviji tip radjen samo za trziste Srema :osmeh: ... neka moderatori prebace u pravu temu, prikolice, malo sam slova progutao

koliko je litara bure.......:osmeh:
 
Danger, sa kojim diznama prskaš i koliko vode bacaš po hektaru? Ovo pitam zbog pritiska od 5 bara (iz videa).
 
To tako funkcionise ako je sve ispravno. Da se ovo podesi treba 5 minuta maximalno.
Jedino mi se cini da na manometru pise 4 bara, a ti govoris 5, ili se bas dobro ne vidi na snimku.
 
Crna pokazuje radni-trenutni-realni pritisak a ta crvena se namešta ručno kao kontrolna tj. uporedna.Non-stop je bilo na 5 bara.
 
Znam sta koja pokazuje, ali ne vidi se dobro pa zato pitam. Verovatno i stoji na 5 bara, a i nema razloga de ne verujemo kamermanu.
 
Nazad
Vrh