Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Ovo je zanimljivo, ali nema veza sa ministrom, totalno se otišlo u offtopic.
 
Ovo je zanimljivo, ali nema veza sa ministrom, totalno se otišlo u offtopic.
Pa ovo nije tema ministar u zemlji cuda vec protestna voznja zbog koje su klinci ostali bez vrtica...ima od jutros snimak kad su dosli do vrtica ali necu ga postavljati,protestna voznja je i ovako zavrsena pa je tema mozda i za zakljucavanje
 
Da da, moja greška.

Što se tiče teme, ona je otvorena još 2010 godine i od tada se poljoprivrednici vozaju i protestuju da bi poboljšali svoj položaj. Ne vidim ni sad potrebu da se zaključava, samo treba malo voditi računa šta se piše i ko se opšužuje. Preskočiti rekla kazala, anonimne izvore i ono "Čuo sam".
 
Mislim da kolega Novii nije u pravu jer se tiče dece poljoprivrednika koji su učestvovali na protestima.Ako baš mi ovde na poljoprivrednom forumu ne pokažemo nezadovoljstvo tim činom-ko će.Čak treba i širiti po društvenim mrežama da se toj diskriminaciji stane na put.Ovo pišem kao poljoprivrednik,bez obzira što se možda ne slažem sa nekim stavovima i odlukama i ponašanjem pojedinaca u toku istih protesta.
 
Ja i jesam za to, ali ne treba širiti po mrežama jer je to trla baba lan, nego sa advokatom podići tužbu i prijaviti policiji da je došlo do kriminalnog ponašanja. Naravno tu je potrebno navesti konkretna imena.

Pa kad se dokaže, onda objaviti imena koja su umešana. Ja ne verujem da je direktorka vrtića ili neka od vaspitačica rekla, e ajde da ne primimo decu od poljoprivrednika koji su učestvovali na protestima, ali je sad situacijama da se uglavnom po njima vrši polivanje.

Nije to jedini slučaj, samo što je problematičan jer su deca u pitanju. Ali prvo treba biti siguran ko je odgovoran, pa ga prozivati. A to što se napiše da je Marko, Pero ili Simo odgovoran na FB ili na poljoinfo forumu, iskreno boli ih **greška za to.
 
Mozda negde ljudi i ne posumnjaju da im se desava neka nepravda ili odmazda, ali kad procitaju ovako nesto mozda se i zapitaju za neke stvari.
 
Ja i jesam za to, ali ne treba širiti po mrežama jer je to trla baba lan, nego sa advokatom podići tužbu i prijaviti policiji da je došlo do kriminalnog ponašanja. Naravno tu je potrebno navesti konkretna imena.

Pa kad se dokaže, onda objaviti imena koja su umešana. Ja ne verujem da je direktorka vrtića ili neka od vaspitačica rekla, e ajde da ne primimo decu od poljoprivrednika koji su učestvovali na protestima, ali je sad situacijama da se uglavnom po njima vrši polivanje.

Nije to jedini slučaj, samo što je problematičan jer su deca u pitanju. Ali prvo treba biti siguran ko je odgovoran, pa ga prozivati. A to što se napiše da je Marko, Pero ili Simo odgovoran na FB ili na poljoinfo forumu, iskreno boli ih **greška za to.
Ne slažem se sa tobom.Itekako treba širiti po društvenim mrežama.Da li ti ljudi imaju novca za advokate.A znaš i onu : Dok dokažeš da si zec-odoše....Kod nas je pravda brza da ima ta ista deca završe osnovnu školu dok se počinioci ne kazne.Ovako pod pritiskom javnosti se to ubrza.
 
ma haos je
evo naprimer vaspitacica(neznam da li je radila i pre)u tom vrticu gde neki klinci nisu podobni je devojka nekih 20tak godina koja je uhvacena sa duplim birackim spiskovima za vreme izbora u aprilu....postoje slike
neki bi se sad uzrujali da postavim ali slika iz kola iz aprila a na retrovizoru visi poveci krst-moral na prvom mestu
 
Ja i jesam za to, ali ne treba širiti po mrežama jer je to trla baba lan, nego sa advokatom podići tužbu i prijaviti policiji da je došlo do kriminalnog ponašanja. Naravno tu je potrebno navesti konkretna imena.

Pa kad se dokaže, onda objaviti imena koja su umešana. Ja ne verujem da je direktorka vrtića ili neka od vaspitačica rekla, e ajde da ne primimo decu od poljoprivrednika koji su učestvovali na protestima, ali je sad situacijama da se uglavnom po njima vrši polivanje.

Nije to jedini slučaj, samo što je problematičan jer su deca u pitanju. Ali prvo treba biti siguran ko je odgovoran, pa ga prozivati. A to što se napiše da je Marko, Pero ili Simo odgovoran na FB ili na poljoinfo forumu, iskreno boli ih **greška za to.
To bi moglo u drzavi u kojoj se sprovodi zakon.. Ovde gde Vucic kaze "Video sam snimak, nije kriv" to na zalost nije izvodljivo..
 
Ja i jesam za to, ali ne treba širiti po mrežama jer je to trla baba lan, nego sa advokatom podići tužbu i prijaviti policiji da je došlo do kriminalnog ponašanja. Naravno tu je potrebno navesti konkretna imena.

Pa kad se dokaže, onda objaviti imena koja su umešana. Ja ne verujem da je direktorka vrtića ili neka od vaspitačica rekla, e ajde da ne primimo decu od poljoprivrednika koji su učestvovali na protestima, ali je sad situacijama da se uglavnom po njima vrši polivanje.

Nije to jedini slučaj, samo što je problematičan jer su deca u pitanju. Ali prvo treba biti siguran ko je odgovoran, pa ga prozivati. A to što se napiše da je Marko, Pero ili Simo odgovoran na FB ili na poljoinfo forumu, iskreno boli ih **greška za to.

Ne slažem se sa tobom.Itekako treba širiti po društvenim mrežama.Da li ti ljudi imaju novca za advokate.A znaš i onu : Dok dokažeš da si zec-odoše....Kod nas je pravda brza da ima ta ista deca završe osnovnu školu dok se počinioci ne kazne.Ovako pod pritiskom javnosti se to ubrza.

Треба ширити по мрежама проверене и разумне вести. Овде свакако може бити и површности и лоших намера. Како @novii добро каже, прво се треба утврдити истина, а не преносити гласине и нечије (или сопствене) доживљаје као истину.

@Zoran0230 новац за адвокате може бити бачен ако нема никаквих основа и гура се на основу гласина или нечијих изјава

ПС

У овој теми смо имали инсистирање на ширењу вести како човек „контрапродуктивно“ поступио и још је томе доказ силни коментари на „тњитеру“ који су већином изречени од „активистичких морона“ или оних који немају везе са пољопривредом, али ни са тиме шта је удружење...

Овакве вести и коментаре је јако штетно ширити...зато што су потпуно погрешни.

Да има части, образа и савести писац ове поруке се не би јављао на овом форуму...тачније, прво треба да се покрије ушима па тек онда заћути.


dakle izjave ovog tipa su kontraproduktivne.....nismo protiv vucica i nedimovica ali onaj ko je zakuvao ovo oko cene sucokreta a to je po recima opet istih onih koji protestuju upravo vucic i nedimovic,isti ti vucic i nedimovic treba da pomognu
procitajte komentare nema ih puno ispod klipa

ovakvih twitova tj misljenja koa ovaj je na stotine na twiteru
 
da li ti realan da pises nesto o coveku koji je u medjuvremenu preminuo?
kao poentiras na necemu...rekao sam da zakljuca temu @novii do novih protesta jer ovakvih olosa od ljudi kao sto si ti ima previse cak i na polj. forumu
 
da li ti realan da pises nesto o coveku koji je u medjuvremenu preminuo?
kao poentiras na necemu...rekao sam da zakljuca temu @novii do novih protesta jer ovakvih olosa od ljudi kao sto si ti ima previse cak i na polj. forumu
Да ли сам ја реалан? Па ја ово пишем да ублажим последице твог трабуњања о том човеку и пишем у најбољем светлу о њему, а у најгорем о теби.

Човек је тада изрекао најбоље могуће у тим условима, али су га слични теби напали...и ти си олош.

Суштина је да тупсони слични теби не разумеју сврху постојања удружења и одмах ударе да кевћу на поштеног човека. Kако је таква медијска хајка могла да делује на њега, могу само да замислим.
 
Poslednja izmena:
i sada i tada tvrdim da je to bilo kontra produktivno i totalno nepotrebna recenica,sve sta se kasnije desavalo u protestima i potvrdjuje to,koliko sns ima ubacenih ljudi itd
imas dva snimka gde se vidi koliko je njemu bilo stalo do svega,prvi dan ili drugi dan uvece kada je stig izdao imas na ytubu prenoseno uzivo tada se videlo po njegovov licu da bi bukvalno zaplakao od besa i govori da je to izdaja i drugi kad se zavrsavaju protesti i grli radoslava
koliko moras biti bezobrazan da uopste i pises sada nesto na tu temu
 
Nazad
Vrh