Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ma mani ti to sta si ti pisao, ti mozes da pises sta hoces nego daj neki zvanican dokument gde to pise
nisam ja u pregovorima kao sto verovatno nisi ni ti

dogovor iz kisaca je bio dobar ali sa mnogo propusta koje su nas i dovele pravo do ovoga

ako su poljoprivrednici zamisljali posto ni oni ocigledno ne znaju da li je to za sve kulture onda su lepo trebali napisati i traziti da se subvencije podignu za 15hilj po hektaru a jer na isto proizilazi

to onda pokrece lavinu drugih pitanja kao sto sam i pisao vec a najveci je predhodni dogovor zakupodavca i arendasa jer su to direktne subvencije
 
Sad vrdas, ti tvrdis da je to predvidjeno samo za zito i jecam a sad ne znas, kako su to direktne subvencije ako treba racun za seme a odakle zakupodavcu racun ako ne kupuje seme
 
Nemaju racune ni suboticani pa zato lako pristaju na 10 000. Pre par godina kada se borilo za cenu suncokreta i dobilo 73 dinara njih to nije interesovalo jer se u njihovom kraju slabo seje suncokret. Posle se neki pitaju zasto nase udruzenje nece sa njima.
 
Sad vrdas, ti tvrdis da je to predvidjeno samo za zito i jecam a sad ne znas, kako su to direktne subvencije ako treba racun za seme a odakle zakupodavcu racun ako ne kupuje seme
logicno je da je samo za one kulture koju mogu biti tavanuse

daj nemoj me zezat da kod vas nema da su zakupodavci na njihovo ime kupovali od strane arendasa seme i vestak i predata roba na njih otprilike
 
logicno je da je samo za one kulture koju mogu biti tavanuse

daj nemoj me zezat da kod vas nema da su zakupodavci na njihovo ime kupovali od strane arendasa seme i vestak i predata roba na njih otprilike
Mani me sa tu logiku po toj logici ce se sejati samo zito, za predatu robu ima naravno a za kupovinu semena ne znam nisam cuo a i ako ima sami su tako resili i sto se mene tice mogu i gace da skinu i da im se naguze kad su retardirani
 
Nemaju racune ni suboticani pa zato lako pristaju na 10 000. Pre par godina kada se borilo za cenu suncokreta i dobilo 73 dinara njih to nije interesovalo jer se u njihovom kraju slabo seje suncokret. Posle se neki pitaju zasto nase udruzenje nece sa njima.
da i tada se na ustrb drugih zahteva neka udruzenja pristaju na tih 73 din(mislim da je cak i premija za mleko smanjena zbog toga i litraza nafte) i ta udruzenja se sklonila sa puteva
 
evo zoki slazem se da daju ako si zadovoljan i 10hilj dobices i ti koliko i ja
tebe ce kupiti i smiriti socijalom jer ona to i jeste i ti zadovoljan
teraj dalje

Opet Lule ne shvataš,ja možda ne dobijem ni 10000 i ne treba ja da dobijem kao ti ako nemam račune za 17000.Tvoje udruženje je glasalo za tih 10000.Onomad je Kikindsko glasalo na uštrb premeje za mleko a za suncokret.Uvek neko nije zadovoljan.
 
evo zoki slazem se da daju ako si zadovoljan i 10hilj dobices i ti koliko i ja
tebe ce kupiti i smiriti socijalom jer ona to i jeste i ti zadovoljan
teraj dalje

Opet Lule ne shvataš,ja možda ne dobijem ni 10000 i ne treba ja da dobijem kao ti ako nemam račune za 17000.Tvoje udruženje je glasalo za tih 10000.Onomad je Kikindsko glasalo na uštrb premeje za mleko a za suncokret.Uvek neko nije zadovoljan.
Kad je to Kikindsko udruzenje glasalo na ustrb premije za mleko??
 
evo zoki slazem se da daju ako si zadovoljan i 10hilj dobices i ti koliko i ja
tebe ce kupiti i smiriti socijalom jer ona to i jeste i ti zadovoljan
teraj dalje

Opet Lule ne shvataš,ja možda ne dobijem ni 10000 i ne treba ja da dobijem kao ti ako nemam račune za 17000.Tvoje udruženje je glasalo za tih 10000.Onomad je Kikindsko glasalo na uštrb premeje za mleko a za suncokret.Uvek neko nije zadovoljan.
nisam upoznat da je udruzenje subotica glasalo za 10hilj

ako mislis na Kisa on je u udruzenju stocara rasa goveda limuzin
 
Nazad
Vrh