Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ne sada, komentarisao sam i ranije.
Ponavljam da nisam primetio da si reagovao na pisanje Gorana G., što znači da se slažeš sa njegovim pisanjem ?
 
@Boderlica Jao, jao pa jao.Jednostavno se mešaš kao margarin u sve a sada si našao da komentarišeš samo poreklo foruma a da pri tome ne poznaješ nikoga od čelnih ljudi istog.Nema smisla da se trpaš gde ti stvarno nije mesto.
Ne mešam se u sve, samo tamo gde imam stav.
Smem primetiti da konkretno ti pokrivaš tri puta više tema od mene.
Služba obožava ljude koji nemaju konkretan kritičan stav nego samo šaljivo komentarišu, a ti često to radiš.
 
Ja čitam šta pišeš, a ovo je forum (pisana forma). Nisam komentarisao kako obrađuješ njive, kakav si domaćin i slično. Komentarisao sam tvoje pisanje ali tek pošto si Ti mene prozvao da bi zaštitio nekoga ko se posrao po ljydima koji se bore kako znaju i umeju za interes poljoprivrednika.
Raspitaj se ti o meni, ako misliš da je to bitno.
Znači da si ti trebao mene da obiđeš, a ne ja tebe, a sada tražiš da se ne branim (,,obiđi me"). Razmisli šta je to.
 
Ja čitam šta pišeš, a ovo je forum (pisana forma). Nisam komentarisao kako obrađuješ njive, kakav si domaćin i slično. Komentarisao sam tvoje pisanje ali tek pošto si Ti mene prozvao da bi zaštitio nekoga ko se posrao po ljydima koji se bore kako znaju i umeju za interes poljoprivrednika.
Raspitaj se ti o meni, ako misliš da je to bitno.
Znači da si ti trebao mene da obiđeš, a ne ja tebe, a sada tražiš da se ne branim (,,obiđi me"). Razmisli šta je to.
Daj bre,o čemu sad pišeš?Trpaš se u sve teme!Koji ti je , bre?Misliš da si iznad ostalih?Sad ću da ponovim pitanje koje sam već postavio a nisi odgovorio?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Daj bre,o čemu sad pišeš?Trpaš se u sve teme!Koji ti je , bre?Misliš da si iznad ostalih?Sad ću da ponovim pitanje koje sam već postavio a nisi odgovorio?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
LAŽEŠ moderatoru !!!!
Ne trpam se u sve teme, čak većinu ni ne pratim.
Nisam iznad ostalih. Nisam ja iznosio insinuscije i sumnje, nego ti.
Budi faca pa se uključi u rad nekog udruženja, šalji predloge, mejlove, nešto uradi. Nemoj biti tastatura ratnik.
Nikada neću dozvoliti bedna i jadna pljuvanje po ljudima koji se bore za nas.
Kada se budem uverio da neko radi za lični interes biću mu najljući protivnik (mislim na pojedince iz uruženja čiji rad podržavam i u čijem radu učestvujem).
U ovoj temi više komentatora nego učesnika na protestima.
 
LAŽEŠ moderatoru !!!!
Ne trpam se u sve teme, čak većinu ni ne pratim.
Nisam iznad ostalih. Nisam ja iznosio insinuscije i sumnje, nego ti.
Budi faca pa se uključi u rad nekog udruženja, šalji predloge, mejlove, nešto uradi. Nemoj biti tastatura ratnik.
Nikada neću dozvoliti bedna i jadna pljuvanje po ljudima koji se bore za nas.
Kada se budem uverio da neko radi za lični interes biću mu najljući protivnik (mislim na pojedince iz uruženja čiji rad podržavam i u čijem radu učestvujem).
U ovoj temi više komentatora nego učesnika na protestima.
Ti si sad kao neka dobra vila.Nije li malo dosta toga,ja pa ja ili mi pa mi.Nemojte da zaboravite da ste vi prvo izašli na proteste (1%) i pljujete po ostalih 99%. a izašli ste zbog vaših miliona,na prvom mestu a ostali prođu pored vas.Da ne bi možda spomenike da vam se dižu.Izađi sa cifrom koju si izboksovao ako je tako bilo pa ću izaći i ja sa tim što sam dobio..Hajde malo o novcu da pričamo.Da nije vlast u sve ovo umešana ne bi mi dobili ništa.Stotine hiljada ljudi je izašlo u Beograd,koliko puta i dobilo se ono što je vlast htela.Nisam primetio da vas je Goran napadao.
Ne trpaš se u ostale teme gd nema neke političke konotacije.Prvi praviš razdor među poljoprivrednicima.Pljuješ po nekom ko je digao 200,500000 a a visa 5,10 15 20....puta više.Ako ko pljuje po nekome onda ste to vi.Toga nije bilo ranije do pre par godina.Gde ste bili kada su nama hobistima koji smo zaista obrađivali zemlju i bavili se stočarstvom oduzeli subvencije.Likovali ste.Niko nije stao na našu stranu.Šta sad hoćete.Zbog toga nema podrške-kada će vam to biti jasno.
 
To si ti napisao.A ja sam narkoman.Zaboravio sam da napišem da dilera tražiš u tvojoj okolini da ne bi traćio gorivo za dalek put.
 
Samo napred-pucajte ali pre toga iznesite cifru koju ste dobili izlaženjem ili neizlaženjem na proteste.
 
Nisi napisao koliko si para dobio.Što krijete.Možda nemaš dosta za ovu našu drogu.
Kod rođaka na 3,5j rodilo 120kg kukuruza i nikada nije protestvovao a ima deblji razlog od mene.
 
Nazad
Vrh