Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
ti ko da nisi ucio istoriju u skoli.
uvek su seljaci i robovi bili na dnu piramide , najsiri i najsiromasniji sloj, sa najmanje prava, pa zanatlije i trgovci , pa vojska i svestenstvo ,i na vrhu- car, (kralj, faraon) i dvorska elita.....uvek
Učio sam nešto malo ,ali sam i živeo u zabludi da smo malo odmakli od srednjeg veka.
Na zalost od 88-89- 90-te naše društvo grabi krupnim koracima u nazad.
 
Урош овакве емисује прави због гледаности да има већу гледаност док се људи препуцавају ,
Да је хтео да заврши расправу могао је да једноставно пита ко је тражио сто хектара и зашто него је прескочио то питање и сутра ће довести друге да се кољу а њему рејтинг расте
 
Koliko ja znam i na ovim zadnjim protestima je bila tacka da se za priplodne junice trazi 100 000 po grlu, a taj Vasic i njegovo udruzenje nisu hteli da izadju na protest. Ne znam kako su tekli pregovori po toj tacki, ali ako neces da podrzis protest ko da se bori za tvoja prava?? Sa druge strane i taj Vasic i ovaj drugi veterinar rade 100 i 200 ha zemlje tako da ce koristiti subvencije za ratarstvo kao i gorivo bez akcize, a na protest nisu ni prismrdili kao i ovde neki clanovi foruma koji su se povampirili i daju sebi za pravo da nesto kritikuju, a prstom nisu mrdnuli da se nesto promene.
 
Nazad
Vrh