Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Kad vec pomenu vrtice, ovde se dosetili da upisu samo neki minimalni broj dece u vrtic pod izgovorom da nema vise mesta. I svu ostalu decu upisuju tako sto neko mora da pogura malo, a roditelji se oduze na izborima. Jbg, kad nema novih fabrika sa radnim mestima, dobro dodju i vrtici...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Koja su to 20 udruženjanavedi ih? Baćko je bliži tebi, vi ste tamo talentovani. Preporučio bi ti da se fokusiraš na neprijatelja, on ti je u ministarstvu, ti ratuješ sa saveznicima a to je Stig. Na pogrešnom si putu. Jedno udruženje niti može da promeni sve u Srbiji, niti treba, može neke stvari, to što je ministarka izašla i rekla nju ne košta ništa, može i da slaže i od decembra ni da ne bude ministarka. Verujem da razumeš
Ko je na pravom putu a ko ne vreme ce pokazati, ili je vec pokazalo!
Sta kaze ministarka za sporazum iz maja meseca, vi ste jedan od potpisnika tog sporazuma? Zasto ste samo vi pozvani u ministarstvo? Zasto ste izbaceni iz saveza sedam udruzenja jednoglasno? Zasto ne zastupate zahteve u korist svih poljoprivrednika Srbije nego samo vase licne jednokratne koji ne resavaju sustinski nista?
Meni je jasno nego objasni ljudima koji prate ovu temu!
 
Ko je na pravom putu a ko ne vreme ce pokazati, ili je vec pokazalo!
Sta kaze ministarka za sporazum iz maja meseca, vi ste jedan od potpisnika tog sporazuma? Zasto ste samo vi pozvani u ministarstvo? Zasto ste izbaceni iz saveza sedam udruzenja jednoglasno? Zasto ne zastupate zahteve u korist svih poljoprivrednika Srbije nego samo vase licne jednokratne koji ne resavaju sustinski nista?
Meni je jasno nego objasni ljudima koji prate ovu temu!
Naravno da će pokazati, pokazalo je i prošle godine u avgustu pa su se opet vratili Stig-u. Ministarka za sporazum iz Maja meseca kaže da se sve ispunilo, to je rekla 29 sep kada se sastala sa 7 udruženja gde smo bili i mi. Tada je Dejan Trajković iz udruženja "naše mleko" ostao posle sastanka kod ministarke u kabinetu, verujem da to ne znaš a i kako bi, to je nama bio signal da napustimo " 7 veličanstvenih". Ispunjeno jeste ali samo delimično, to je naš stav. Izbačeni smo jer se nismo pojavili na sastanak u Sefkerinu i StPazovi, tada bi verujem raspravili sve. Metod "mi vama mejl a vi nama rešite problem" ne funkcioniše a vreme će pokazati, da li sam u pravu. Ne znam kako ti znaš sve i već sudiš i presuđuješ, budi malo strpljiv, ne istrčavaj, i samo misliš da ti je jasno, ali jako neznaš ništa, po treći put, vreme će pokazati. Evo novih zahteva u interesu svih 35000 po hektaru i uređenje berze, samo ajde da vidimo da li može mejlom da se reši. Naš izlazak u ponedeljak je naše iskazivanje nezadovoljstva, naš je obraz čist, kao i uvek. Dolazak u ministarstvo je posle zakazivanja protesta a pre samog izlaska. Tako da prosudite sami
 
Vlas funkcioniše banditsko-prevarantrski i šibicarski. Sve kažu i mažu, pa upravo zbog toga niko nije smeo da ide sam na razgovor koji su ili će oni zloupotrebiti. Ne možete da verujete kakva je to grupa arogantno-bezobraznih prevaranata i lažova. Ali škovanih samo da lažu, mažu, manipulišu i kradu.
 
Naravno da će pokazati, pokazalo je i prošle godine u avgustu pa su se opet vratili Stig-u. Ministarka za sporazum iz Maja meseca kaže da se sve ispunilo, to je rekla 29 sep kada se sastala sa 7 udruženja gde smo bili i mi. Tada je Dejan Trajković iz udruženja "naše mleko" ostao posle sastanka kod ministarke u kabinetu, verujem da to ne znaš a i kako bi, to je nama bio signal da napustimo " 7 veličanstvenih". Ispunjeno jeste ali samo delimično, to je naš stav. Izbačeni smo jer se nismo pojavili na sastanak u Sefkerinu i StPazovi, tada bi verujem raspravili sve. Metod "mi vama mejl a vi nama rešite problem" ne funkcioniše a vreme će pokazati, da li sam u pravu. Ne znam kako ti znaš sve i već sudiš i presuđuješ, budi malo strpljiv, ne istrčavaj, i samo misliš da ti je jasno, ali jako neznaš ništa, po treći put, vreme će pokazati. Evo novih zahteva u interesu svih 35000 po hektaru i uređenje berze, samo ajde da vidimo da li može mejlom da se reši. Naš izlazak u ponedeljak je naše iskazivanje nezadovoljstva, naš je obraz čist, kao i uvek. Dolazak u ministarstvo je posle zakazivanja protesta a pre samog izlaska. Tako da prosudite sami
Trebako je tražiti smenu i izbacivanje Dejana Trajkovića od njegovog matičnog udruženja. Ako ga ne sankcionišu onda izbaciti iz priče to udruženje. Zašto su kriva ostala udruženja ?
Zašto se niste pojavljivali na sastancima, kakvu ste poruku poslali ostalima (kavi-takvi su ostali ali smo svi zajedno Srbija) ?
Jednostavno se stavi na mesto svih ostalih pa ćeš razumeti. Jednostavo se to be radi ni u porodici, firmi, klubu ili bilo kojoj zajednici. A mi svi u Srbiji činimo poljoprivredu. Shvati da izađe svako iz Stiga sa traktorom bez ostalih (kakvi god da su i koloko god da ih ima) ste lak plen.
Oni su ostvarili svoj naum da bas podele. Ja poznajem mnogo ljudi iz Stiga, znam da imaju dore namere ali nemaju dovoljno iskustva sa prevarantima.
 
Trebako je tražiti smenu i izbacivanje Dejana Trajkovića od njegovog matičnog udruženja. Ako ga ne sankcionišu onda izbaciti iz priče to udruženje. Zašto su kriva ostala udruženja ?
Zašto se niste pojavljivali na sastancima, kakvu ste poruku poslali ostalima (kavi-takvi su ostali ali smo svi zajedno Srbija) ?
Jednostavno se stavi na mesto svih ostalih pa ćeš razumeti. Jednostavo se to be radi ni u porodici, firmi, klubu ili bilo kojoj zajednici. A mi svi u Srbiji činimo poljoprivredu. Shvati da izađe svako iz Stiga sa traktorom bez ostalih (kakvi god da su i koloko god da ih ima) ste lak plen.
Oni su ostvarili svoj naum da bas podele. Ja poznajem mnogo ljudi iz Stiga, znam da imaju dore namere ali nemaju dovoljno iskustva sa prevarantima.
Reći ću ti i to, naš izlazak bi dao pogrešnu poruku i ministarka bi rekla još nije ni gotova realizacija sporazuma a vi se već raspali. Ne bi da iznosim detalje ali odavno to ne funkcioniše. Sada u ovom trenutku baviti se time je beskorisno i troši energiju za puno ne rešenih stvari a i kompletno stanje u poljoprivredi
 
Sve asocijacije su bedne odnosno medju svima ima olosa koji gledaju samo svoj interes i to stoji, hoce li neko to priznati ili ne!
O Stigu pisao sam par postova nazad, vreme ce pokazati ko stoji iza njih i jos koliko ce stajati i ko je glavni dasa koji sve zna i ume!
Kao sto sam napisao poslusni su ko kerovi i kako im se diktira tako rade, za uzvrat dobivaju nesto vise od ostalih ali nije ni to vecno!
Cilj onome koji vlada nad njima je porazbijati ostale grupe ili asocijacije poljoprivrednika, da nije tako ne bi uvijali repove i pobegli kuci kad je ostatak Srbije hteo snaznije da deluje!
 
Neko od nas ne razume suštinu.
Ja pričam o principima udruženog delovanja, a ti pričaš nešto drugo. Nesporan je vaš aktivizam ali nije dovoljno, osim za sitan ćar. Sami ne možete ništa suštinski promeniti, zgaziće vas. Vi to sada ne vidite i to je očekivano.
Nema ozbiljnih promena dok čuvari ženinih sukanja ne budu gladni. Samo tada će biti kasno i uzaludno jer će biti već sve pokradeno i prezaduženo.
 
само ти разумеш све најбоље и комплетну суштину свега ми остали дођемо као неке ћурке које пободених глава кљуцају у месту у свему си увек био напредан да не кажем да си још и прозорљив
 
Poslednja izmena:
@nedeljkosavic012 Znam za Trajkovica cim ste izasli iz Vlade! A vi da znate nesto ne bi napustali savez vec ste ga trebali ucvrstiti i unaprediti i biti istrajan, naci jos bolja resenja za borbu protiv grobara poljoprivrede! Sami ne kostate nista, namece se pitanje samo, dali zivite bolje od kako ste izasli u jednoj godini 4x sami? I corav bi video da je to zamajavanje, al dobro to je vas izbor i smo tako nastavite.
 
Sve asocijacije su bedne odnosno medju svima ima olosa koji gledaju samo svoj interes i to stoji, hoce li neko to priznati ili ne!
O Stigu pisao sam par postova nazad, vreme ce pokazati ko stoji iza njih i jos koliko ce stajati i ko je glavni dasa koji sve zna i ume!
Kao sto sam napisao poslusni su ko kerovi i kako im se diktira tako rade, za uzvrat dobivaju nesto vise od ostalih ali nije ni to vecno!
Cilj onome koji vlada nad njima je porazbijati ostale grupe ili asocijacije poljoprivrednika, da nije tako ne bi uvijali repove i pobegli kuci kad je ostatak Srbije hteo snaznije da deluje!
Ono što ne shvataš je da mi nismo kombi udruženje, ako smo mi kerovi ti si onda jedan bezvredan crv ili mali miš, veoma dobar na tastaturi, ali je to nebitna osobina u realnom svetu. Voleo bi da ti kao cenjen paor skupiš jedno 100 ljudi iz svog kraja, povedeš ih u bolje sutra, vratiš kućama, imaš neku odgovornost. Ovako možeš samo da nas mrziš, puno je kritičara, malo je radnika na terenu sa ljudima. Pozadina ne postoji, mogu da lazem tebe, ne mogu 300 ili 500 ljudi, nije mi jasno kako to ne možeš da shvatiš, mi smo fenomen, skup dobrih domaćina, koji se bore za zajedničke interese
 
Neko od nas ne razume suštinu.
Ja pričam o principima udruženog delovanja, a ti pričaš nešto drugo. Nesporan je vaš aktivizam ali nije dovoljno, osim za sitan ćar. Sami ne možete ništa suštinski promeniti, zgaziće vas. Vi to sada ne vidite i to je očekivano.
Nema ozbiljnih promena dok čuvari ženinih sukanja ne budu gladni. Samo tada će biti kasno i uzaludno jer će biti već sve pokradeno i prezaduženo.
Neznam o kom sitnom ćaru pričaš, možda bi trebalo da pozoveš Srđana da ti bliže objasni. Šta smo mi to prihvatili, gde piše da je udruženje Stig nešto prihvatilo u petak
 
Boderlice, odavno je kasno.
A za nastanak čuvara ženinih sukanja.... jesi se zapitao ponekad zašto ne žele da izađu? Btw, gladni neće biti nikad.
 
@nedeljkosavic012 Znam za Trajkovica cim ste izasli iz Vlade! A vi da znate nesto ne bi napustali savez vec ste ga trebali ucvrstiti i unaprediti i biti istrajan, naci jos bolja resenja za borbu protiv grobara poljoprivrede! Sami ne kostate nista, namece se pitanje samo, dali zivite bolje od kako ste izasli u jednoj godini 4x sami? I corav bi video da je to zamajavanje, al dobro to je vas izbor i smo tako nastavite.
Jel misliš da je trebalo ostati po svaku cenu, nije moj posao da animiram ljude po Vojvodini, ja trebam da idem i da pričam šta treba na sastanku u Kisaču. Ljudi su na tom sastanku predlagali da treba vilama da krenemo za Beograd. Zamisli posle toga sastanka odem u Požarevac i kaže od sutra krećemo za Beograd vilama. @Boderlica nisam te video na tom sastanku u Kisaču, Aradcu, kao što nisam video ni Radoslava, verujem da je vama bliže nego meni, pojaviti se tamo, ako već imate svoj stav i hoćete nešto popraviti
 
Napisao si u jednom postu, već sam ti to jednom odgovarao., mislim na ,,sitam ćar". Ja nisam napisao da ste nešto prihvatili. Ali ste pružili priliku da neko sumnja, budite sigurni da će to neko zloupotrebiti.
Nisi mi ogovorio zašto niste dolazili na sastanke ? I time ste pružili šansu da neko sumnja.
Ja ništa ni ne mislim, a ni ne sumnjam. Ja samo iznosim činjenice.
Srđan je na Slavi 😃
 
Nazad
Vrh