Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Naravno da treba informisati, ali ako budete informisali oko baš svega biće preopširno.
 
Evo ovde da napisemo jos po koju da ne bi uznemiravali paore oko lepe cene psenice .
@baderljica @nedeljkosavic012 - badeljica je napisao da nece vise ici na pregovore i da ide onaj koji pametuje . Jel na sledece pregovore mozemo umesto vas dvojive da idemo @Zoran0230 @Peet i ja ? Jel moramo da budemo clanovi nekog udruzenja da bi bili primljeni u vladi ?
Na pregovore vas šalju protestanti koji vam veruju ili bar tako misle. Ja nisam član ni jednog udruženja, ni viber grupe. Pitajte Baćinu i njemu slične. Sve bi trebalo u životu da se zasluži ali postje oni koji ne misle tako.
A ko je Baderljica-može li da se predstavi imenom i prezimenom ako nije problem.
Nikada nije bio problem, baš kao što sam više puta napisao da mi smeta što moje lične podatke iznose baš oni koji svoje kriju kao zmija noge. Moje lično ime se spomenulo u zadnjih pola godine bar 20 puta i to namerno.
Imao si priliku da me gledaš kod Radoslava.
A Novil vidi ono što vi ne vidite i nikada nećete ni videti.
Forum je napravljen da se razmenjuju mišljenja saznanja i iskustva iz oblasti poljoprivrede, a ne da se vode privatne rasprave koje na kraju dovedu do obračuna. Poznajem mnoge ljude koji imaju potrebu i volju za obračun ali ne i da za sebe nešto korisno urade.
Zato nam je u Srbiji tako kako je.
 
Poslednja izmena:
Ako prihvate predlog bice i privatnih prepiski . Ima da se spremimo kao vukovci za sledece pregovore sto je verujem svima nama na ovom forumu u interesu . Takodje treba paore izvestavati u najsitnija crevca oko toka desavanja . Isto treba znati ko je vera a ko nevera i taj korov se treba istrebiti .
Hvala na ,,korovu"
Postoje dva načina da bi se otišlo na pregovore. Prvi je da se izađe na proteste i da se bude predložen i izglasan za pregovore.
Drugi je da se bude podoban vlastima, pa da ga oni pozovu na pregovore.
 
Zavisi od nas. Jeste ako smo prodane duše ili sedimo kod kuće u strahu da će nas neki pregovarač izdati ili treći razlog.
 
Hvala na ,,korovu"
Postoje dva načina da bi se otišlo na pregovore. Prvi je da se izađe na proteste i da se bude predložen i izglasan za pregovore.
Drugi je da se bude podoban vlastima, pa da ga oni pozovu na pregovore.
A ko je izglasao onog Jovanova prosle godine na protestima ? Jos covek imao i pravo potpisa i ispred Stiga 😳
 
Hvala na ,,korovu"
Postoje dva načina da bi se otišlo na pregovore. Prvi je da se izađe na proteste i da se bude predložen i izglasan za pregovore.
Drugi je da se bude podoban vlastima, pa da ga oni pozovu na pregovore.
Ok izađem na proteste i na osnovu čega ili po koim kriterijumima budem predložen za pregovarača ? Zato što : Imam 3h zemlje, radim kod privatnika i imam srednju školu? O NE moraš imati Mnogo zemlje, važiti za gazdu, važiti za poznatog lika iz napred navedenih razloga,još ako si u stranci ili imaš nekoga u stranci ko će te predložiti za pregovarača tim pre. Bez obzira što pregovarač ima dosije u mupu debeo kao rolo bala, ležao u zatvoru itd itd.Pa kada te dobro podmažu, onda se smiriš rasturiš proteste podviješ rep, poklopi se ušima i ćutiš.A onda se pojavi drugi baja ista priča ali iz drugog sela.
 
A ko je izglasao onog Jovanova prosle godine na protestima ? Jos covek imao i pravo potpisa i ispred Stiga 😳
Тај Јованов је био на преговорима јер су људи са нзм ни ја којих блокада претили да ће се разићи ако он не буде ишао да њих представља. А тај нас је избушио као прави.
 
Ok izađem na proteste i na osnovu čega ili po koim kriterijumima budem predložen za pregovarača ? Zato što : Imam 3h zemlje, radim kod privatnika i imam srednju školu? O NE moraš imati Mnogo zemlje, važiti za gazdu, važiti za poznatog lika iz napred navedenih razloga,još ako si u stranci ili imaš nekoga u stranci ko će te predložiti za pregovarača tim pre. Bez obzira što pregovarač ima dosije u mupu debeo kao rolo bala, ležao u zatvoru itd itd.Pa kada te dobro podmažu, onda se smiriš rasturiš proteste podviješ rep, poklopi se ušima i ćutiš.A onda se pojavi drugi baja ista priča ali iz drugog sela.
Милета на пример нема много земље и није фамозни “профи” пољопривредник па је ишао на преговоре и водио протесте (по мом мишљењу давао је 100% себе). За то га је квалификовало јер је са пар другара и покренуо ову причу и иницијативу (да није било њих врв не би ни имали ви тастатура ратници шта да паметујете јер до протеста не би ни дошло).
 
Na pregovore vas šalju protestanti koji vam veruju ili bar tako misle. Ja nisam član ni jednog udruženja, ni viber grupe. Pitajte Baćinu i njemu slične. Sve bi trebalo u životu da se zasluži ali postje oni koji ne misle tako.

Nikada nije bio problem, baš kao što sam više puta napisao da mi smeta što moje lične podatke iznose baš oni koji svoje kriju kao zmija noge. Moje lično ime se spomenulo u zadnjih pola godine bar 20 puta i to namerno.
Imao si priliku da me gledaš kod Radoslava.
A Novil vidi ono što vi ne vidite i nikada nećete ni videti.
Forum je napravljen da se razmenjuju mišljenja saznanja i iskustva iz oblasti poljoprivrede, a ne da se vode privatne rasprave koje na kraju dovedu do obračuna. Poznajem mnoge ljude koji imaju potrebu i volju za obračun ali ne i da za sebe nešto korisno urade.
Zato nam je u Srbiji tako kako je.
Nisam obraćao pažnju.pitam iz razloga što neke pregovarače podržavam neke ne.Ali tvoje je pravo da li ćeš napisati ime ili ne.Ja sam Stepanov Zoran.Rođen 1964.Poljoprivedom se bavim preko 3 decenije kao i stočarstvom.Sada sam u penziji.Inače sam rezervni starešina u činu kapetana I klase,tako da mi je rad sa svim tipovima ljudi itekako poznat ali sve je to što sam napisao samo informativno.
 
Koliko ja vidim svi bi da pregovaraju. Jer misle da kada uđeš na pregovore ponude ti dve opcije, da uzmeš 3 miliona eura ili da budeš poštena ,,budala". Tako misle oni koji nisu bili na pregovorima. Ja sam bio i bio sam u centru dešavanja u avgustu, video sam poštene namere naših pregovarača i dovedenih podržavalaca vlasti. Ja neću nikada više ići na pregovore. Svoje mesto ustupam najglasnijima pametnjakovićima. A siguran sam da će se usr.ti kada odu u Vladu, neće ni znati zašto su došli kada ih propuste kroz mentalni tretman.
Pun mi je džep pametnih. A vlast to i očekuje da niko nikome ne veruje.
Baš je čudo kako su naši pregovarači zajebali sve pjoprivrednike u okolnim zeljama sa cenom poljoprivrednih proizvoda.
Od mene i previše i stavljam tačku, predajem štafetu nima koji su sedeli kod kuće i onima koji nisu bili na pregovorima, a voleli bi. Neka se pokažu i opravdaju kritike. Ili neka se pokriju ušima, nema treće.
Ajd' zdravo !

Sad si napisao da ustupaš mesto pametnjkovićima a u drugom postu trebaju uslovi, da zaslužiš.Zašto PEET nije recimo zaslužio.I učestvovao je u protestima.Pokvario bi koncepciju ili šta.
 
On je prvo čovek. Znači treba biti prvo čovek.
Takav je bio od rođenja, većina će reći da je lud ali ja bih rekao da je častan i hrabar čovek.
 
Ok izađem na proteste i na osnovu čega ili po koim kriterijumima budem predložen za pregovarača ? Zato što : Imam 3h zemlje, radim kod privatnika i imam srednju školu? O NE moraš imati Mnogo zemlje, važiti za gazdu, važiti za poznatog lika iz napred navedenih razloga,još ako si u stranci ili imaš nekoga u stranci ko će te predložiti za pregovarača tim pre. Bez obzira što pregovarač ima dosije u mupu debeo kao rolo bala, ležao u zatvoru itd itd.Pa kada te dobro podmažu, onda se smiriš rasturiš proteste podviješ rep, poklopi se ušima i ćutiš.A onda se pojavi drugi baja ista priča ali iz drugog sela.
Izabran budes ako te ljudi predloze i izaberu. Prosto
 
Za pregovaraca je potrebna jedna luda i hrabra budala koja nema sta da izgubi . Ove tri stvari skupa ima malo ljudi .
Posto ne mozemo bez biranja i zasluga da budemo pregovaraci bicemo uz vas i davati predloge ako se sme .
Samo moram da napisem da Slankamenac ne treba vise ici u vladu . Jednostavno su ga iskompromitovali . Covek radi u drzavnom preduzecu i tu se zavrsava svaka diskusija .
 
Moze ici ko hoce da pregovara problem je sto druga strana ne ispunjava svoje obaveze koje je prihvatila da se sklone blokade pregovarao pera djoka mika svejedno je kad se drzava plavi blesava kao kod svega ostalog.
 
Nazad
Vrh