Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Očekuje se priliv građana na miting protiv nasilja i verovatmo su zbog toga prekinute blokade.Svaka čast.Ali ako i danas budu šetali do gazele....
 
Novii je malo prolupao lončiće. Mene je prozvao da vičem i ne znam šta još.

Samo se držite teme i opušteno. Preskočite prozivke i vrežanje i sve dobro, mada i dalje mislim da većina postova može da se napiše i u temi Chat 14 jer su previše uopšteni, ali to je sad nebitno toliko.

Što se tiče linka iznad, malo je naslov napisan senzacionalistički, i u samom tekstu se fraza razbili stavlja pod navodnike, što znači da je metafora (metafizička skoro) i da ne odgovara istini, a evo ispod citat iz tog samog teksta, za one koji ne ovaraju i nečitaju nego samo komentarišu, pa da vide okvirno šta piše.


14:48
Полиција „разбила“ блокаду у Панчеву због Вучићевог митинга

Саобраћај у Панчеву, на новом путу, је поново упостављен.

Како је рекао градоначелник, а преноси Н1, постигнут је договор између пољопривредника и полиције.

Uglavnom novinari namerno pale one koji su skloni da budu paljevine. Malo jedne malo druge.

Mada treba sačekati da vidimo šta će ti poljoprivrednici reći koji su u blizini pančeva, da li su se dogovorili ili je bilo razbijanja.
 
Poslednja izmena:
Ne treba nista sacekati, jasno je ko dobar dan i iz prve ruke sa blokade u PA stoji da su 3 bagera bila spremna da ociste put silom.
Ljudi su sklanjali traktore uz pretnje da ce ih silom sklanjati!
Očekuje se priliv građana na miting protiv nasilja i verovatmo su zbog toga prekinute blokade.Svaka čast.Ali ako i danas budu šetali do gazele....
Jel ti stvarno mislis da su otklonjene blokade kako bi ljudi otisli za BG a ne iz razloga da neko dolazi iz BG?
Ne mogu da verujem na kakvoj talasnoj duzini vladas!
 
Ne treba nista sacekati, jasno je ko dobar dan i iz prve ruke sa blokade u PA stoji da su 3 bagera bila spremna da ociste put silom.
Ljudi su sklanjali traktore uz pretnje da ce ih silom sklanjati!

Jel ti stvarno mislis da su otklonjene blokade kako bi ljudi otisli za BG a ne iz razloga da neko dolazi iz BG?
Ne mogu da verujem na kakvoj talasnoj duzini vladas!
I na mitingu je izneto i izazvalo je buran aplauz u zmak podrške poljoprivrednicima.Samo da napomenem da te nisam ni spominjao ni vređao a mogao bih.
 
Jel vi ne čitate vesti da je vrhovni vođa otkazao posetu zbog 'situacije na KiM'. Druga stvar, ovi što su juče kod njega bili su njegovi igrači. Taj Vasić je uzeo pečat udruženja i neće da ga vrati članovima a članovi sa druge strane priče..

Mislim da Bubu malo više zna od nas gospodine Peet.
A iako ima mitinga u Pančevu.,da li su rasterali ili su blokadu sami uklonili.Zar ne vidiš da jelekao da vidi kako će proći sa blokadom i kad je video da je lako rešeno, miting održava.Nimalo naivne situacije.
 
Nazad
Vrh